5 Zodiaka zīmes, no kurām jums visvairāk būtu jāuzmanās – viņi nav uz mutes krituši

Uz šīm zīmēm grūti paļauties…

SKORPIONS

Tas, kas risinās Skorpiona galvā, neatstās jūs mierīgu pat ne uz minūti. Pat vistuvākais draugs vai radinieks Skorpiona klātbūtnē var justies kā pilnīgs idiots. Viņš nav uz mutes kritis, un vienmēr spēs pateikt kaut ko asu un riebīgu. Sākumā var izskatīties pēc īsta zelta gabaliņa, bet pagaidiet, līdz iepazīsiet viņu tuvāk, jo tā ir tikai maska!

ŪDENSVĪRS

Viņš ir neatkarīgs, un kontrolēt viņu ir visnejēdzīgākā lieta, kuru ar viņu iespējams iesākt. Viņš vienmēr darīs to, ko pats vēlēsies, neatkarīgi no tā, ko saka vai vēlas apkārtējie. Katrs solis un katra darbība ir viņa paša personīgā izvēle. Nemēģiniet viņu ierobežot, jo vēlāk to nāksies ļoti nožēlot! Izjūtot ierobežotību, viņš var rīkoties pretēji jūsu vēlmēm, nodarot jums pāri.

DVĪŅI

Viņš pārāk bieži mainās, un tas nereti atstāj nepareizu pirmo priekšstatu par sevi citu cilvēku priekšā. Viņš ir kā aktieris teātrī, kuram ir uzticētas vairākas lomas. Viņš ātri spēj pielāgoties dažādām izmaiņām, taču ir visai grūti “atkost” viņa patieso dabu. Savas noslēpumainības un nenosakāmās dabas dēļ viņš ierindojas kaitīgāko un bīstamāko Zodiaka zīmju TOP 5.

STRĒLNIEKS

Draudīgs un sevi mīlošs mednieks, kurš nedod otru iespēju tiem, kas ir kļūdījušies. Viņš atcerēsies katru jūsu kļūdu, pāridarījumu un aizvainojošo vārdu, un to spēs pieminēt katrā strīdā. Nekad viņu neizaicini, ja neesi gatavs ciest sakāvi!

AUNS

Viņš ir pati spītīgākā Zodiaka zīme, turklāt spējīgi iznīcināt visu, kas patrāpās viņu ceļā uz mērķi. Viņš parasti mēdz iznīcināt visu veco un tad veidot ko jaunu. Attiecības ar Aunu nebūt nav miermīlīgas un harmoniskas. Tur ir jāgatavojas regulārām pārmaiņām. Viņi nekad nesamierinās ar pašu mazumiņu.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru