7 iemesli, kāpēc spēlēšanās ārā bērnus padara gudrākus

berni

Bērni skolā pavada tikpat daudz laika, cik pieaugušie darbā, bet atnākot mājās, viņiem vēl ir jāizpilda mājas darbi. Šāds režīms nāk par labu izglītībai, taču viņiem ir vajadzīgs arī laiks, kad spēlēties.

Laiks, ko viņi pavada nepieskatīti, reālajā pasaulē iemāca, kā rīkoties konkrētā situācijā un izmantot resursus. Bērniem ir vajadzīgs laiks un vieta, lai izprastu sevi un attīstītu dažādas prasmes.

Labākas valodas prasmes

Ārā nav ierobežojumu tam, cik skaļi uzvesties. Vienīgie ierobežojumi ir tie, kurus bērni nosaka paši, ar ko dalās un iepazīst kopā ar citiem. Pat vienatnē ar sevi viņi var brīvi iztēloties jebko, ko vēlas, un mēģināt īstenot savas ieceres. Laika pavadīšana brīvā dabā kopā ar vienaudžiem ir iespēja iepazīt un attīstīt arī balsis.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close