Aizliegtais horoskops – ko nekad nedrīkst darīt ar katru zodiaka zīmi

Dažādām Zodiaka zīmēm humora izjūta ir attīstīta dažādi, un ir arī dažādas jūtīgās tēmas. Šajā sakarā – mūsu rekomendācijas, kā nevajadzētu jokot, lai neapvainotu dažādu zodiaka zīmju pārstāvjus.

Auns

Nekādā gadījumā neprovocējiet Aunos greizsirdības sajūtu. Tādi joki, kā piemēram,: “Zini, tikko redzēju tavu drudzeni kopā ar citu puisi, viņi tik aizkustinoši turējās viens otram pie rociņas”, – noteikti neies krastā. Ja jūs tomēr izdomāsiet jokot šādā veidā, tad gatavojieties cīņai.

Vērsis

Ar Vēršiem nedrīkst aizskart īpašuma jautājumus. Tas ir, jebkurš joks, kas dod mājienu par to, ka Vērsis kaut ko saņemt, vai tieši otrādi, ka viņam kaut ko atņems, viņu ļoti aizskars. Ja pajokosiet par peļņu, tad pirmā reakcija protams būs pozitīva, līdz Vērsis uzzinās, ka tas ir tikai joks. Un tālāk ar tādu jokdari vairs nesazināsies – jo Vērša sarūgtinājums būs milzīgs.

Dvīņi

Ar Dvīni nevajag jokot par sirdsapziņu vai kaut kādu taisnīgu atriebi viņu pagātnes grēku dēļ. Nevajag jokot par kaut kādām finansu mahinācijām vai par viņu, dvīņu, krāpšanu. Viņiem būs tik ārkārtīgi neērti, ka viņi būs gatavi jūs iznīcināt paši ar savām rokām.

Vēzis

Ar Vēžiem nejokojiet vispār nekā. Te ir kā uz mīnu lauka: viņi ir ļoti emocionāli, un jebkurš jūsu nevainīgais joks var izvērsties par traģēdiju. Tāpēc ar Vēžiem vienkārši nejokojiet, viņi turklāt ir ļoti atriebīgi.

Lauva

Vissāpīgākie joki Lauvām ir joki par viņu ārējo izskatu un īpašumu. Par balto muguru vispār varat pateikt: Lauvas jums tik un tā nenoticēs. Bet teikt, piemēram, ka Lauvām kaut kas nav kārtībā ar apģērbu un viņi smieklīgi izskatās – labāk neriskējiet.

Šķir nākošo lapu un lasi turpinājumu

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru