Dienas horoskops 6. decembrim- dzirdēsi daudz nepatiesības!

Uzzini, kas šodien gaidāms katram zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

 

Auns Šodien netici visam, ko dzirdi! Ļoti iespējams, ka tā nav patiesība. Šodien labāk izvēlies meklēt pats savu taisnību, nevis klausītos citu teiktajā!

Vērsis Šodien svarīgi būs pārbaudīt visus faktus. Iespējams, ka kaut kas no dzirdētā nav patiess. Pārbaudi visu, pirms informāciju padod tālāk!

Dvīņi Dvīņiem šodien būtu jāuzmanās, nepasakot kaut ko lieku! Ir lietas, kuras ir jāpatur pie sevis, nevis jāatklāj visai pasaulei!

Vēzis Šodien cietīsi no savas atklātības! Mēģini paklusēt un uzreiz neizlikt visas kārtis uz galda. Panākumu atslēga būs pacietība un klusēšana!

Lauva Vēlēsies izplatīt baumas par citiem, taču to šodien gan nebūtu ieteicams darīt! Labāk domā pats par sevi un pievērsies saviem darbiem, nevis apspried citus!

Jaunava Nostiprināsies attiecības ar mīļoto cilvēku, taču tas nebūs attaisnojums, lai ielaistu darbus! Saņemies un rīkojies!

Svari Biznesa plāni šodien neizdosies, ja vien neriskēsi. Nāksies skaitīt naudu un domāt, kur to izmantot – ļoti svarīga būs koncentrēšanās.

Skorpions Tavs garastāvoklis tikai uzlabosies, un jaunās ziņas tev ļaus kustēties uz priekšu arvien ātrāk. Būs iespēja izteikt viedokli.

Strēlnieks Neseko jau iepriekš noteiktiem standartiem. Uzstādi savus noteikumus, paļaujies uz savām spējām. Neapturi sevi, skatoties nākotnē.

Mežāzis Tu nevēlēsies šodien cīnīties par taisnību, tāpēc samierināsies ar to, kā ir. Būsi šokēts par to, ko šodien uzzināsi, bet palīdzēt tu tur neko nevarēsi.

Ūdensvīrs Darbu veikšana prasīs lielākas pūles, nekā sākumā varētu šķist, tāpēc ar vakara plāniem ieteicams nesteigties!

Zivis Ikdienišķās un neparastās lietās šodien mēģini saskatīt labo un nepārdzīvot, ja viss neizdodas ideāli. Mācies no savām kļūdām!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru