Pusaudžu horoskops- kā šajā vecumā uzvedas katra zodiaka zīme?

To cik ātri, kvalitatīvi un kā cilvēks aug, lielākoties nosaka vecāki un vide, kurā bērns apgrozās pusaudža vecumā.

Mūs ietekmē mūsu tuvinieku, skolotāju un draugu teiktais, viņu rīcība un ar viņiem saistītie iespaidi. Taču ne mazsvarīgu lomu personības veidošanās procesā spēlē arī katra cilvēka individuālais horoskops.

Auns

Auni agri kļūst pieauguši. Jau no agra vecuma viņi cenšas uzvesties atbilstoši. Viņi tiecas pēc tiem, kas ir vecāki par viņiem. Auniem patīk pavadīt laiku kopā ar vecāku draugiem un kā sūklīši uzsūc svešu pieredzi. Šīs zīmes pārstāvji jau 10 – 12 gados apzinās savu atbildību pret apkārtējiem, viņiem ļoti gribas būt nozīmīgiem, tāpēc viņi cenšas pieņemt lēmumus ne tikai savu vienaudžu vietā, bet arī radinieku vietā, cenšas kaut vai nopelnīt kabatas naudu.

Auni ar prieku dodas iekšā pieaugušo pasaulē, jo saprot, ka kļūšana pieaugušam paver viņiem fantastiskas iespējas. Kā likums, ar pusaudžiem Auniem nav sevišķu problēmu – viņi ir pārāk nopietni un orientēti uz nākotni, tāpēc muļķības sāk sastrādāt jau diezgan vēlu – ap 20 gadiem.

Vērsis

Vērši aug pamatīgi, bez straujiem izrāvieniem. Viņi labprāt iziet visas attīstības stadijas – bērnību, tīņa gadus, jaunību, no visa gūst labumu un krāj pieredzi. Tiesa, kļūstot par personībām, šīs zīmes pārstāvji var ik pa laikam sabuntoties – zēni iesaistās kautiņos, meitenes periodiski boikotē visu pasauli. Bet arī tas nes savus augļus – ap 18 – 19 gadu vecumu Vērši kļūst pilnīgi sociāli adaptēti indivīdi.

Komfortu un materiālos labumus Vērši mīl un novērtē jau no agras bērnības, tāpēc dara visu, lai pusaudža gados viņiem nebūtu problēmu ar naudu un skaistām lietām. Neticami, bet viņiem bieži trāpās krāšņas drēbes, pat ja viņi aug maznodrošinātā ģimenē. Viņi nav tik lecīgi, lai atteiktos no tā, kas pats peld viņiem tieši rokās. Un vēlāk tas kļūst par viņu dzīves moto.

Dvīņi

Dvīņi kļūst pieauguši lēnām. Dažreiz pilnīgai personības nobriešanai viņiem ir nepieciešami 30, nereti pat 40 gadi. Šīs zīmes pārstāvji ilgi meklē sevi, savu aicinājumu un vietu dzīvē. Pubertātes vecumā un pēc tā viņus interesē daudz kas, bet būtībā – nekas. Viņi visu uztver kā izklaidi, viņi tiek mētāti no galējības galējībā. Viņi sagādā ne mazums raižu saviem vecākiem, kuri ir spiesti ilgstoši uzturēt savu aizrautīgo pēcnācēju.

Dvīņi izmisīgi negrib kļūt pieauguši, un tikai vecumā ap 30 – 35 gadiem, jau nomainot vairākas profesijas, viņi sasniedz to attīstības stadiju, kad sāk parādīties zināma atbildības sajūta par savu rīcību. Toties šāda aizkavējusies pieaugšana palīdz Dvīņiem nezaudēt optimismu un dzīves garšu, viņi ilgstoši paliek patīkami saskarsmē ar citiem.

 

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru