HOROSKOPS.Bezgala saderīgi vai tomēr nolemti nelaimīgai laulībai? Ko par jūsu attiecībām saka zvaigznes

SVARI

Svari un Svari – šajā kombinācijā attiecības var būt veiksmīgas un ilglaicīgas tikai tad, ja abi Svari pieder pie dažādiem tipiem.

Svari un Skorpions –  parasti izveido ļoti spēcīgu savienību – abu attiecības jau no sākta gala līdzinās ģimeniskai idillei.

Svari un Strēlnieks – attiecības veido pakāpeniski, bet parasti tā ir veiksmīga savienība, kurā galvenokārt dominē tādas īpašības, kā mīlestība, draudzība un vienots skatījums uz pasauli.

Svari un Mežāzis – varbūt lieliski saprastie, kā draugi, kā kolēģi, bet ne kā attiecību partneri. Allaž varaskārais Mežāzis vēlas būt noteicējs attiecības, taču Svari tiecās pēc vienlīdzības un harmonijas attiecībās.

Svari un Ūdensvīrs – viena no veiksmīgākajām savienībā tās pamatā ir kopīgu plānu veidošanas kaisle un rūpes vienam par otru.

 Svari un Zivis – var būt lieliski mīļākiem, bet ne vairāk. Parasti cenšoties izveidot kaut ko nopietnu cieš smagu un ļoti sāpīgu sakāvi.

 

SKORPIONS

Skorpions un Skorpions – nespēj dzīvot viens bez otra, bet arī esot, kopā nespēj sadzīvot.

Skorpions un Strēlnieks – viena no azartiskākajām un harizmātiskākajām savienībām. Abi lieliski viens otru papildina.

Skorpions un Mežāzis – abu attiecības ir ilglaicīgas un veiksmīgas pateicoties spēcīgajām jūtām, kas valda abu starpā.

 Skorpions un Ūdensvīrs – šī ir viena no ekscentriskākajām savienībām – abi visu laiku cenšas pierādīt viens otram cik stipras ir viņu jūtas. Katra diena, ko Skorpions un Ūdensvīrs pavada kopā, ir kā jauns piedzīvojums.

Skorpions un Zivis – sarežģītas un dīvainas attiecības. Zivis bieži aiziet no Skorpiona tā smagā rakstura dēļ.

 

STRĒLNIEKS

Strēlnieks un Strēlnieks – abu attiecības līdzinās nevis divu mīlas balodīšu bubināšanai, bet gan divu reslinga cīkstoņu duēlim – tā cīņa uz dzīvību un nāvi, kurā uzvarēt var tikai viens.

Strēlnieks un Mežāzis – var izveidot stabilas attiecības, ja ir spējīgi nebaidīties pārspriest savas bailes un bažas, kas abus nomāc attiecībās.

Strēlnieks un Ūdensvīrs – attiecību galvenie stūrakmeņi ir vieglums, draudzība, avantūrisms un savstarpēja izpratne, kas palīdz izveidot ļoti spēcīgu un ilglaicīgu savienību.

Strēlnieks un Zivis – ideāli, ja attiecību partneri viens otru saprot, bet ja nē, tad attiecībās parasti valda saspringta un nervoza atmosfēra, kas nogurdina abus.

 

MEŽĀZIS

Mežāzis un Mežāzis – ik pa laikam katrs no Mežāžiem parāda savu raksturiņu un mīl patrīt ragus, bet, kad apnīk, sāk meklēt kompromisus, lai viss atkal būtu mierīgi.

Mežāzis un Ūdensvīrs – veiksmīgu attiecību pamatā ir uzticība, savstarpējā cieņa un jūtas. Protams, laiku pa laikam pateicoties Mežāža raksturam, pār viņu attiecībām pārskrien pāri emociju tornādo, bet tas ātri norimst.

Mežāzis un Zivis – šim pārītim neviens kalns nav par augstu un neviena jūra par dziļu. Lai ko arī šie abi neieplānotu kopīgiem spēkiem viņi ir spējīgi realizēt pat visneprātīgākos sapņus.

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīrs un Ūdensvīrs – attiecības var izdoties tikai ar noteikumu, ka abu starpā valdīs savstarpēja cieņa, vienlīdzība un draudzība.

Ūdensvīrs un Zivis pēc tam, kad rozā brilles ir nokritušas, attiecības parasti vairs neliekas tik pasakainas, kā sākumā. Ja vien abi spēs samierināties un pieņemt realitāti, spēs izveidot attiecības ilgākā laika posmā.

 

ZIVIS

Zivis un Zivis – viena no neveiksmīgākajām savienībām – neviens no attiecību partneriem nav spējīgs atrast kompromisus, un nevēlās pat pamēģināt darīt kaut ko, lai saglābtu attiecībās. Būtībā šādas attiecības jau no sākta gala ir lemtas iznīcībai.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru