Ievēlies vēlēšanos un izvēlies vienu no šīm kārtīm – vai tā piepildīsies?

Vienalga vai tu sapņo par jaunu draudzību, komfortablu mājokli, jaudīgu auto, karjeras iespējām vai mīlestību, tev ir iespēja uzzināt, kad un kā šī vēlēšanās pie tevis atnāks.

Aplūko zemāk redzamo attēlu un izvēlies no šim četrām to kārti, kura tevi visvairāk piesaista. Uzticies savai sirdsbalsij. Izvēlētā kārts nesīs tev īpašu vēstījumu.

Kārts Nr.1

Tu spēsi iegūt vēlamo, tev tikai jābūt pacietīgam. Šī kārts parāda, ka drīz notiks brīnišķīgas lietas. Tev noteikti šobrīd ir daudz jautājumu par savu nākotni – ko darīt, kurp doties, kādus lēmumus pieņemt? Par spīti tam, ka tu reizēm zaudē uzticību sev, ir svarīgi saprast, ka drīz vien tu sapratīsi, ka visam, kas noticis ir sava jēga. Viss, kam jānotiek, notiks īstajā laikā! Tieši tādēļ tev jābūt pacietīgam un jācenšas uz lietām skatīties optimistiski. Augstākais spēks tevi atalgos, kad tas būs patiesi vajadzīgs.

Kārts Nr.2

Tas, ko tu gaidi drīz atnāks. Šī kārts atgādina to, ka katrai dzīves situācijai ir kāds mērķis. Galvenais – būt stipram grūtību priekšā. Ja tavā dzīvē ir grūtības tas nozīmē, ka ceļš ved vairs tikai uz augšu. Tieši tādēļ šodien ar mīlestību un ticību centies pats sev palīdzēt, pārliecini sevi, ka viss ir iespējams. Nenovērtē savas spējas par zemu. Drīz notiks tas, ko tu viskvēlāk vēlies!

Kārts Nr.3

 Tavas vēlmes kļūs par realitāti. Ir labi, ka tev ir skaists prāts, kas reizēm mīt klejot un iztēloties visu ko. Tomēr par visu vislabākais ir tas, ka šis prāts kopā ar roku palīdzību spēj arī sapņus pārvērst realitātē. Tu noteikti piekritīsi, ka sapņi bez rīcības ir tik vien kā mānīga ilūzija. Šis ir īstais brīdis analizēt savas spējas un spert soļus savu vēlmju virzienā. Ja tu spēji ilgi un dikti sapņot par kaut ko, tad spēsi arī to realizēt. Ja pieliksi visus pūliņus, dzīve tev desmitkārtīgi atlīdzinās!

Kārts Nr.4

Visums apstiprina visas vēlēšanās. Kad tu sapņo, visums neizskaidrojamā veidā tuvina tevi vēlmēm. Atliek tikai ticēt, ka viss notiks. Tu pats esi savas dzīves kalējs. Velti sevi vēlmes īstenošanai un tu drīz vien redzēsi, ka liktenis katru dienu ir tavā pusē. Visums vēlas, lai tu ej sevis izvēlēto ceļu, tieši izvēles izdarīšana beidzot aizvedīs tevi pareizā virzienā!

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru