Dienas horoskops 10. aprīlim – mazliet piebremzē!

Uzzini, kas šodien gaidāms katras zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

AUNS Nesteidzies notikumiem pa priekšu! Tev nepieciešams mazliet piebremzēt, citādi šodien saskarsies ar visai nevēlamām problēmām!

VĒRSIS Ļoti svarīga šodien būs ģimene – visa uzmanība tiks veltīta tai.  Domā par veselīgu dzīvesveidu, lai vēlāk nenāktos lieki tērēt naudu ārstu apmeklējumiem un zālēm!

DVĪŅI Šodien spēsi saskatīt tikai negatīvo, tas tev atņems darba spējas. Pašam nāksies sev pamācīt pašdisciplīnu – tik uz priekšu!

VĒZIS Tavs siltums un rūpes šodien sildīs arī apkārtējos cilvēkus. Mierīgas sanākšanas šodien būs tieši laikā – nervu nomierināšanai.

LAUVA Savas svarīgākās dzīves vērtības šodien būs topā. Noteikti nenovērs no tām acis. Vecām lietām piešķirsi jaunu nozīmi.

JAUNAVA Ja tev negribas kaut ko darīt, nedari – šodien sevi uz neko nedrīksti piespiest. Spēlē pēc noteikumiem, citādi tevi pieķers!

SVARI Padomā, pirms dari! Nevajag paļauties uz emocijām – labāk ir sevi nomierināt un tikai tad runāt, citādāk kaut ko vari sabojāt.

SKORPIONS Neokšķerē tur, kur neviens tev degunu bāzt nav prasījis. Jāņemas pa savām darīšanām, kuru šodien būs diezgan daudz.

STRĒLNIEKS Tava laime vēl nav iztecējusi. Tu pārāk daudz fokusējies uz citiem, un šodien to kārtīgi sajutīsi. Karma šodien strādās par labu tev.

MEŽĀZIS Saprotams, ka tev ir daudz dažādu lietu, problēmu utt., bet citiem arī tās ir – šodien to noteikti nevajag aizmirst.

ŪDENSVĪRS Stāstu diena. Gribēsies visiem visu stāstīt, bet labākais ir tas, ka tevi arī uzklausīs. Uzlabo savas mājas atmosfēru.

ZIVIS Šodien labs kontakts izveidosies ar bērniem. Kļūs tuvākas attiecības ar kādu, ar kuru sen jau esi cerējis tādas izveidot.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru