Ja tavam partnerim piemīt kaut viens no šiem 4 ieradumiem, tad preci viņu!

pa

Protams, ar četriem iemesliem ir par maz, lai izlemtu precēties ar kādu.

Tomēr, runājot par mīlestību, romantiku, piedzīvojumiem un visu, kas ir tam pa vidu, tu noteikti vēlēsies saglabāt šos paradumus arī pēc tam, kad viens otram pateiksiet jā vārdu.

 

1. Viņš vienmēr tev atvēl savu laiku
Viens no galvenajiem iemesliem, kāpēc varētu apsvērt domu par laulībām, ir tas, ka otrs cilvēks tev vienmēr atvēl savu laiku. Nav svarīgi, cik viņš ir aizņemts, un ar ko ir kopā, vai ko dara, viņš vienmēr izbrīvēs laiku, lai tevi satiktu.
Šāda mīlestība ir īpaša, jo otrs cilvēks vienmēr domā par tevi, neskatoties uz apkārtējo ikdienas haosu, un tu palīdzi viņam tikt ar to visu galā.

2. Viņš ļoti labi saprotas ar bērniem
Ja viņš ļoti labi saprotas ar bērniem, tad šis cilvēks zina, ka visu vienmēr nevajag uztvert nopietni. Protams, dažreiz ir arī jābūt pilnīgi nopietnam, taču ir jāmāk arī pasmaidīt, it sevišķi bērnu klātbūtnē. Parādot bērniem, ka neesi vienkārši garlaicīgs pieaugušais un spēj arī darīt kaut ko muļķīgu un jautru, tas otram cilvēkam var būt ļoti svarīgi, it īpaši tad, kad otrs ir viegli ievainojams.

3. Viņš ir pilnībā pieaudzis
Ja otram cilvēkam ir grūti uzņemties atbildību, saistības, vai pieņemt svarīgus lēmumus, tad, iespējams, ir jāpārdomā jūsu attiecību nākotne. Briedums attiecībās ir ļoti svarīgs, taču daži cilvēki vienkārši nesaprot, kad ir pienācis laiks rīkoties kā pieaugušajam.

4. Viņš vienmēr rūpējas par tavu veselību
Ja partneris vienmēr rūpējas par tavu veselību, it īpaši tad, ja nejūties labi, viņš centīsies sagādāt visu nepieciešamo un darīs visu, lai tu justos labāk. Šāda mīlestība ir vairāk nekā vajadzīga, jo otrs ne tikai atvēl savu laiku tavām vajadzībām, bet arī dāvā mīlestību, kas tev konkrētajā brīdī ir ļoti vajadzīga. Šādas rūpes attiecībās ir ļoti svarīgas, neatkarīgi no tā vai tas ir vienkārši aptiekas apmeklējums vai tavas iecienītākās zupas izvēle.

Avots: higherperspectives.com

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru