Janvārī dzimušie – rakstura iezīmes, saderība un veiksmīgās dienas

sparkling-snowflake-800x400

Pār Janvāri valda Saturns (pēc Zodiaka zīmes) un Saule (ņemot vērā, ka janvāris ir gada pirmais mēnesis). Šajā mēnesī dzimušie ir ļoti skeptiski un netic nekam, kamēr paši par to nav pārliecinājušies. 

Jūs nepieņemsiet nekādus lēmumus, kamēr nebūsiet pārliecināti par rezultātiem. Jūs esat ļoti piesardzīgi, Jums nepatīk spekulācijas un dažādi pieņēmumi. Jums piemīt analītiskā un filozofiskā domāšana, Jūs esat enerģiski, ambiciozi un uzstājīgi. Jūs esat ļoti centīgi un organizēti, taču bieži vien visu uztver pārāk nopietni.

Lasi vēl: Talantu horoskops Mežāža zīmē dzimušajiem; izcili sportisti!

Janvārī dzimušajiem pārsvarā ir ļoti maz draugu, Jūs esat vientuļnieki. Jūs nesaprot. Jūs esat neatkarīgi savās domās un rīcībā. Jūs tiecaties būt līderi. Jūsu priekšstats par skaistumu un to, kā būtu jāuzvedas, ir visnotaļ dīvains, tāpēc Jums ir diezgan grūti saprasties ar apkārtējiem. Jūs pievelk inteliģenti cilvēki.

 

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu, kādi ir janvāra mēnesī dzimušie 


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close