Janvārī dzimušie – rakstura iezīmes, saderība un veiksmīgās dienas

 

sparkling-snowflake-800x400

 

VESELĪBA

Janvārī dzimušajiem var nākties saskarties ar varikozām vēnām un hemoroīdiem. Tāpat viņus var piemeklēt pārlieku liela nervozitāte, melanholija, uzbudināmība, reimatisms un dzelte.

 

LAULĪBA UN DRAUGI

Jūsu labākie draugi un laulību partneri ir dzimuši starp 21. decembri un 20. janvāri, 21. aprīli un 20. maiju, kā arī 21. augustu un 20. septembri, tāpēc savu dzīves partneri Jums vajadzētu izvēlēties no tiem cilvēkiem, kas nākuši pasaulē tieši šajā laikā. Tāpat Jums ir ļoti laba saderība ar tiem, kas ir dzimuši jebkura mēneša 17. vai 26. datumā.

Janvāra vīrs 

Viņš ir ļoti taktisks. Ar savi sievieti un ģimenes locekļiem apietas ar tādu pašu cieņu kā pret pārējiem. Viņš ir laipns un dāsns. Sniedz, nedomājot par to, ka kaut kas būtu jāsaņem atpakaļ. Viņam trūkst objektivitātes, ko sieviete var uztvert kā intereses trūkumu par viņu ģimenes dzīvi. Jūs rēķināties ar bērnu bezierunu paklausību. Ģimenē Jūs nevienam neuzticaties un vienmēr meklējat kaut kādas pazīmes, kas liecinātu par ģimenes locekļu nelojalitāti pret Jums.

Janvāra sieva 

Šī sieviete ir brīnišķīgs kompanjons – spējīga, inteliģenta, talantīga, viegli pielāgojas. Jums ir ļoti plašs interešu loks. Jūs esat ļoti labs cilvēks, tāpēc, visticamāk, labāk cietīsiet, nekā radīsiet situāciju, kas varētu padarīt nelaimīgus citus. Ņemot vērā, to, ka esat ļoti saprātīga un gudra, tiksiet arī pie tāda paša vīrieša, kas varēs izmantot Jūsu spējas savā labā.

 

Lasi vēl: 8 iemesli, kādēļ Ūdensvīrs bieži vien tiek pārprasts

 

LAIMĪGĀS DIENAS

Trešdiena, ceturtdiena un piektdiena.

 

LAIMĪGĀS KRĀSAS

Jūs būsiet laimīgi, ja apģērbā dosiet priekšroku pelēkajai, violetajai, purpura un melnajai krāsai.

 

LAIMĪGIE AKMEŅI

Pērles, granāts, safīrs un mēnessakmens.

 


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close