Kuras zodiaka zīmes visvairāk mīl “ieraut pa čarkai” ?

Horoskops ar krietnu melnā humora devu. Ja neesi no šādas pieejas cienītājiem – vienkārši nelasi. Ja izlasi, padomā, vai dažas rakstura iezīmes tomēr nav trāpīgi uzķertas!

12. vieta – Mežāzis
Mežāži alkoholu lieto apzinīgi un apzināti: pārzina gadus un garšu buķetes, atšķir īru viskiju no skotu viskija pēc smaržas un krāsas, bet brutu no pussaldā – pēc pudeles paukšķa. Visumā – velti tērēt produktu. Jo šie alkohola gardēži nekad un nekur nepiedzeras. To var praktiski uzskatīt par likumu.

11. vieta – Zivis
Zivis iedzert gan gribētu, bet neprot, tāpēc ka pat no niecīgas alkohola devas viņas aizklīst tādās tālēs zilajās, ka no rīta kauns skatīties acīs kolēģiem, mammai un Visumam. Interesantākais, ka patiesībā Zivis no šīm dzīlēm nekad arī nav izpeldējušas, vienkārši alkohola ietekmē tās apciemo atklāsme: “Ideja! Bet kur es atrodos?!” Sapratušas, kur tieši, Zivis sāk plaukšķināt spuras, mētāt ikrus un ar kliedzienu “Triec pret klintīm mani, jūra!” metas pēdējā ceļā. Kur viņas notver kāds mīlošs personāžs un iesaka vairāk TĀ nedzert. Un Zivis, kas interesanti, paklausa. Vismaz uz kādu laiku.

10. vieta – Vēzis
Vēžiem patīk iedzert. Ļoti. Garšīgi un jautri, ja vēl uzkodās 45 ēdieni, bet ciemos ģimene un draugi. Bet tikai drusciņ! Tie Vēži, kas kaut reizi iedzēruši vairāk par “drusciņ”, to atminas visu atlikušo dzīvi. Tāpēc Vēzis krīt vienā no divām galējībām: vai nu nodzeras līdz pelītēm, jo zaudēt jau vairs nav ko, vai pēc vakardienas vairs nedzer. Vairs nekad.

9. vieta – Lauva
Lauva ļoti baidās pārāk iereibt, nejauši izrunāties un sabojāt visu ar smagu darbu sasniegto, pašu galvenu viņa dzīvē – reputāciju. Kas, kā zināms, gandrīz pilnībā balstīta uz mītiem un leģendām, kuras sacerējis, protams, Lauva pats. Un, tā kā spirtotie dzērieni uz Lauvu iedarbojas kā injekcija patiesības noskaidrošanai, Lauva daudz nedzer. Bet par saviem alkoholizētajiem varoņdarbiem melo tikpat iedvesmoti, kā par visu pārējo.

8. vieta – Ūdensvīrs
Ūdensvīrs no alkohola baidās vairāk nekā no zirnekļiem, teroristiem un spokiem, kopā ņemtiem, bet to neizrāda: nešķoboties met vienu glāzīti dzīvinošās dziras pēc otras un mudina pārējos neatpalikt. Jo alkohols ir ienaidnieks, bet no ienaidniekiem baidīties nav Ūdensvīra garā. Tāpēc Ūdensvīrs ar kaujas saucieniem uz lūpām nirst pudelē, un apkārtējiem šķiet, ka drosminieku nupat jau aprīs zaļais pūķis. Bet tā nenotiek. Ūdensvīrs, pirmkārt, gandrīz nekad nepiedzeras, bet, otrkārt, nekad nenodzeras: Ūdensvīrs un atkarības ir nesavienojami jēdzieni.

7. vieta – Skorpions
Teorētiski Skorpionam vajadzētu piešķirt godpilno pirmo vietu – ar ilggadīgo stāžu un rekordaugsto litrāžu. Bet praktiski tam nav nekādas jēgas, jo Skorpions alkoholiķis ir ļoti reta parādīna. Lieta tāda, ka Skorpions, būdams smagā reibumā, pārvēršas par mīļumiņu, ķepainīti un visu bērnu draugu: spirtoto dzērienu ietekme uz Skorpiona tēraudcieto organismu izpaužas kā ierastās mizantropijas funkcijas atslēgšana. Bet šī funkcija, kā mēs to visi labi zinām, ir Skorpiona personības pamata iezīme. Bet nodzerties līdz šīs personības iezīmes pilnīgai zaudēšanai tomēr netiek pieļauta. Patmīlai tas nav pieņemami.

 

Lai lasītu tālāk, šķir nākamo lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru