Lūk, kādēļ nedrīkst gulēt uz dīvāna

Guļamvietai saskaņā ar fen-šui vajadzētu būt tādai, lai tajā būtu ne tikai fiziski komfortabli, bet arī garīgi, taču šajā rakstā mēs parunāsim par dīvāniem, kurus ļoti daudzi cilvēki izmanto gulēšanai. 

Ļoti daudziem no mums dzīvokļos nav vietas gultai, jo reizēm guļamistaba kalpo arī kā dzīvojamā istaba, līdz ar to dīvāns ir ļoti labs risinājums, jo to var transformēt, taču, kā izrādās, dīvāns nav no tām labvēlīgākajām mēbelēm gulēšanai, bet it īpaši uz dīvāna nav ieteicams gulēt pāriem.

Lasi vēl: Fen-šui – kāda krāsa piesaista naudu

Runa iet par tādiem dīvāniem, kas ir sastāv no divām daļām, jo tiek uzskatīts, ka šīm abām dīvāna pusēm ir ļoti negatīva ietekme uz vīrieša un sievietes savstarpējām attiecībām.

Kas var notikt, ja pāris guļ uz dīvāna?

  • Šādas guļvietas enerģētika var dot vientulības sajūtu, kā rezultātā starp abiem cilvēkiem ir jūtama atsvešinātība.
  • Dīvāns, kas sadalīts divās daļās, var sabojāt attiecības – rodas dažādi strīdi un konflikti.
  • Dīvāna enerģētika vienu no pāra var pamudināt uz krāpšanu.

couch_couple_sleeping_by_onedirectionsauce-d5umz2e

 

Lasi vēl: 3 vienkāršas tehnikas, kā ar sarkanās krāsas palīdzību piesaistīt mīlestību

 

Lai starp diviem cilvēkiem valdītu saskaņa mīlestībā, vislabākā guļvieta būs liela gulta ar taisnstūrveida atzveltni, taču arī dīvāna negatīvo ietekmi var labot, ja uz tā uzliek matraci, tādējādi apvienojot abas dīvāna puses, bet, ja uz dīvāna guļ viens cilvēks, tad šīs guļamvietas enerģētika nekādi neietekmē viņa personīgo dzīvi.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru