5 Zodiaka zīmes, kuras atrodas dažus centimetrus virs zemes

Patiesi izklaidīgi un sapņaini cilvēki!

5.vieta: Ūdensvīrs

Šīs zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti intelektuāli un erudīti cilvēki. Taču prāts viņiem ļauj būt izklaidīgiem. Galvenā problēma ir tā, ka viņiem nav eksistenciālu dzīves mērķu. Cilvēks, kas dzimis šajā zvaigznājā, lielākoties dzīvi palaiž pašplūsmā. Ūdensvīrs ļoti reti tiecās pēc kaut kā konkrēta, nevērīgi izturas pret laiku un cenšas izvairīties no atbildības.

4.vieta: Zivis

Zivis dažkārt ir tik pārņemtas ar savām domām, ka kļūst vienkārši izklaidīgas. Šiem cilvēkiem ir ļoti tipiski aizmirst par norunātu tikšanos, aizmirst izslēgt elektroierīces, kad viņi dodas prom no mājas, sajaukt tikšanās laikus un vietas utt. Šāda neuzmanība, protams, ļoti kaitina apkārtējos. Nereti Zivis pieņem šo kritiku un pat apzinās, taču neko nespēj mainīt.

3.vieta: Svari

Svari visu savu dzīvi nodzīvo pēc principa “Figaro te, Figaro – tur”, un cenšas paspēt visur un pie visiem. Diemžēl šāda dzīves uztvere nodrošina tikai to, ka patiesībā viņi nepaspēj neko. Vairumā gadījumu viņi iesākto pamet pusdarītu. Astrologi iesaka šiem cilvēkiem nospraust stingri savus mērķis un koncentrēties uz rezultātu – pēc kārtas, ne visu uzreiz!

2.vieta: Strēlnieks

Strēlnieki ir īsti cīnītāji ar sistēmu. Viņi ir spējīgi ļoti strauji nomainīt darbības sfēru, aizbraukt spontānā ceļojumā vai pārsteigt apkārtējos ar pilnīgi pārsteidzošu rīcību. Viņu dzīvē nekas nenotiek pēc iepriekš pārdomāta scenārija. Par savas rīcības sekām Strēlnieks domā tikai pašās beigās. Patiesībā ir tā, ka Strēlnieki ir gana veiksmīga astroloģiskā zīme, taču viņi ļoti šie veiksmi bojā paši ar savām izdarībām.

1.vieta: Dvīņi

Dvīņi ir nokļuvuši pirmajā vietā aiz tā, ka ir ļoti uzticami dažādām dzīves “provokācijām”. Turklāt Dvīņi ir tāda tipa cilvēki, kas visas lietas mīl atlikt uz pēdējo brīdi. Sākumā viņi nepareizi sadala savu laiku, bet pēc tam brīnās par to, ka vairs nav nekam laika. Nevajadzētu uz viņiem par to pārlieku dusmoties, jo jebkas, kas attiecas uz plānošanu un it īpaši to realizāciju, viņiem nākas patiešām grūti.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru