Novembrī dzimušie – raksturs un mīlas dzīve

Novembrī dzimušie cilvēki ir ļoti pievilcīgi, arī tad, ja pusaudžu gados uz viņiem nav bijusi liela piekrišana, tad vismaz pēc tam viņi kļūst ļoti simpātiski.

Šajā mēnesī dzimušie ir vieni no retajiem, kuriem ir vislielākās izredzes kļūt veiksmīgiem un bagātiem. Šarma un inteliģences salikums tā vien piesaista veiksmi un labklājību.  Jāatzīst, ka tas nenotiek nemaz tik ātri, un novembrī dzimušajiem ir kārtīgi jāpasvīst, lai tiktu pie kārotā. Bet, ko līdz tikuši, ir ļoti laimīgi, turklāt ar savu bagātību nav skopi.

Savus patiesos nodomus neatklāj nevienam, un pašus melnākos noslēpumus zina tikai viņš pats. Pat tuvākais draugs par viņu nezina visu. Lai nolādētas tās sekas, kuras rodas impulsīvu lēmumu un darbību rezultātā. Patieso jūtu slēpšana ir tikai viena no daudzajām mistikas iezīmēm. Stipri un bezbailīgi, nereti pat bezkaunīgi. Visu dara no sirds.

Novembrī dzimušie cilvēki ir kaisles iemiesojums. Viņi vēlas iegūt savu partneri un vēlas, lai partneris viņus iegūst, novembrī dzimušie to noteikti panāks. Viņi pamēģinās visus iespējamos seksa veidus tikai, lai pateiktu, ka ir to izmēģinājuši.

Šie cilvēki parasti neizvēlas karjeru, kas ir tipiska un garlaicīga, jo viņiem patīk pārbaudījumi. Ja profesijas izvēle ir bijusi pareiza, viņiem ir ļoti augstas izredzes kļūt veiksmīgiem un atpazīstamiem.

Ja šajā mēnesī dzimušos bērnībā ir piemeklējušas naudas grūtības, tad pēcāk viņi dara visu, lai no tā izvairītos. Novembrī dzimušie nebaidās no darba, tāpēc strādāt uzsāk salīdzinoši agrā vecumā.

Nevarētu teikt, ka mīlestībā viņi ir īpaši gudri, jo nereti gadās tā, ka uzsāk attiecības ar kādu, kurš viņu nepietiekami novērtē. Vislielākos panākumus gūst tad, kad ir viens.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru