Piektdiena 13 – ko šajā dienā aizliegts darīt?

Ar ko skaitlis 13 ir bīstams? 

Piektdiena 13 tiek uzskatīts par bīstamu dienu un tajā var notikt dažādas neveiksmes. Šajā laikā valda tumsas un ļaunie spēki. Lai piektdiena 13 nebūtu jums slikta diena, tad ieklausieties šajos padomos un ievērojiet.

Ko šajā dienā nedrīkst darīt:

Nedrīkst zīlēt

Pats bīstamākais ir zīlēšana ar spoguli. Šajā dienā ir vēlams spogulī skatīties pēc iespējas mazāk, jo tiek uzskatīts, ka jūs uzsūcat no tā negatīvo enerģiju.

Nedrīkst lamāties, vēlēt citam sliktu un izteikt lāsta vārdus

Viss sliktais ko šodien teiksiet un vēlēsiet citam, vēlāk atnāks pie jums. Ja vēlaties šo dienu pavadīt tāpat kā parastu dienu, tad tieši tā arī izturieties pret šo piektdienu.

Nedrīkst skatīties šausmu filmas

Melnās maģijas speciālisti skaidro, ka parastā dienā skatoties šausmu filmas jums nekas nedraudēs, bet piektdienā 13 jūs sev šādi piesaucat nelaimes.

Nedrīkst staigāt pa vienu un to pašu ceļu 

Ja tu dodies uz darbu, skolu, veikalu, tad katru reizi izvēlies citu ceļu kā uz turieni iet. Tiek uzskatīts, ka ejot pa vienu un to pašu ceļu jūs sev pievilināt negatīvo enerģiju šīs vietas

Avots:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close