Saderību horoskops – Tabula, kas īsi un konkrēti parāda labākos un sliktākos zīmju pārus

 

Zodiaka zīmju saderības tabula veidota, balstoties uz 4 stihiju, 3 enerģiju saderību un vīrišķo/sievišķo zīmju saderību. Četras stihijas ir-Uguns, Zeme, Gaiss, Ūdens, savukārt 3 enerģijas ir- Fiksētā, Kardinālā, Mutablā.

 

Tabula veidota pēc produktivitātes principa, respektīvi, kura zodiaka zīme spēj vislabāk papildināt un savienoties ar otru. Piemēram, Uguns stihija nav Saderīga ar Ūdens stihiju, jo ūdens slāpē uguni un neļauj tai būt tādai, kāda tā ir. Savukārt Zemes stihijai ir laba saderība ar Ūdens stihiju, jo zeme ūdenim piešķir formu, neļauj tam izplūst un būt bezmērķīgam. Gaisa stihijai ir laba saderība ar Uguns stihiju, jo gaiss ugunij neļauj noslāpt, taču slikta saderība ir Zemes stihijai ar Gaisa stihiju, jo tās nespēj saplūst un ir pārāk dažādas. Kopdzīvē tas izpaustos kā lielas grūtības pieņemt partneri- viņa rakstura īpašības šķistu kaitinošas.

Lai uzzinātu, ko šie skaitļi nozīmē, šķir otru lapu


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • 5 komentāri

  1. Krūze
  2. IXIXI
  3. Udenvīrs
  4. Viktorija Petrova

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close