Saderību horoskops – Tabula, kas īsi un konkrēti parāda labākos un sliktākos zīmju pārus

 

Zodiaka zīmju saderības tabula veidota, balstoties uz 4 stihiju, 3 enerģiju saderību un vīrišķo/sievišķo zīmju saderību. Četras stihijas ir-Uguns, Zeme, Gaiss, Ūdens, savukārt 3 enerģijas ir- Fiksētā, Kardinālā, Mutablā.

 

Tabula veidota pēc produktivitātes principa, respektīvi, kura zodiaka zīme spēj vislabāk papildināt un savienoties ar otru. Piemēram, Uguns stihija nav Saderīga ar Ūdens stihiju, jo ūdens slāpē uguni un neļauj tai būt tādai, kāda tā ir. Savukārt Zemes stihijai ir laba saderība ar Ūdens stihiju, jo zeme ūdenim piešķir formu, neļauj tam izplūst un būt bezmērķīgam. Gaisa stihijai ir laba saderība ar Uguns stihiju, jo gaiss ugunij neļauj noslāpt, taču slikta saderība ir Zemes stihijai ar Gaisa stihiju, jo tās nespēj saplūst un ir pārāk dažādas. Kopdzīvē tas izpaustos kā lielas grūtības pieņemt partneri- viņa rakstura īpašības šķistu kaitinošas.

Lai uzzinātu, ko šie skaitļi nozīmē, šķir otru lapu

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

 • Krūze

  Viens jautājums – kad pārstāsiet likt vienu un to pašu?

 • IXIXI

  Kā var redzēt tabulas labo malu – strēlnieks, mežāzis, ūdensvīrs un zivis?

 • Udenvīrs

  Nu par ūdensvīru es varētu galīgi nepiekrist, esmu kartīgs udensvīrs, es zinu ka ar jaunavām vsp man ir grūti kontaktu uzturēt un es neciešu cilvēkus ar tādu raksturu kā vērsis, liekuļi vien ir saka vienu bet dara ko citu..

 • Viktorija Petrova

  Šī tabula ir pilnīgs bullshits..! Neiesaku ticēt šajai tabulai, jo internetā ir pieejama daudz patiesāka informācija par zīmju saderībām.. Pagaidām tas ko es šeit ieraudzīju, manuprāt, ir muļķības..

Pievienot komentāru