Šarmantāko un apburošāko zodiaka zīmju reitings – kurā vietā ierindojas tava zīme?

Cilvēki mēdz būt dažādi – ja kāds ir ļoti atvērts, dinamisks un komunikabls, tad kāds – kautrīgs, noslēgts, taču tai pat laikā arī viņam piemīt savs šarms. 

Tas, protams, nenozīmē, ka saraksta beigās ir tās zīmes, kuras it ne maz nav šarmantas, drīzāk tās izvēlas savu šarmu paturēt pie sevis un to uz āru īpaši neizrādīt.

Zodiaka zīmes ir sakārtotas secībā, klāt ir arī paskaidrojums. Visas zodiaka zīmes ir šarmantas – citas vairāk, bet citas mazāk!

Lasi arī: Kura zodiaka zīme šķiršanos uztver vissāpīgāk, bet kura – vismierīgāk?

Pirmajā vietā ierindojas Svari, jo viņi ir apveltīti ar dabisku skaistumu un šarmu, bet otrajā vietā ierindojas ekscentriskā un valdzinošā Lauva.

 

1.vietā – Svari Viņi apzinās savu ārējo un iekšējo skaistumu un zina, kā to likt lietā, lai kādam iepatiktos. Visskaistākā un šarmantākā zodiaka zīme.

2. vietā – Lauva Lauvas nemēdz būt introvertas, savu iekšējo šarmu un skaistumu nepatur pie sevis, bet gan izrāda. Spēj iekarot daudzu pretējā dzimuma pārstāvju sirdis.

3. vietā – Dvīņi Sarunas ar viņu nekad nav garlaicīgas, spēj atrast kopīgu valodu teju ar katru.

4. vietā – Zivis Kaut arī dažiem Zivis šķiet kautrīgi, viņi patiesībā ir ļoti neparasti un atvērti cilvēki. Viņa šarms izpaužas caur viņa vēlmi palīdzēt citiem.

Lasi arī: 3 Zodiaka zīmju sievietes, kuras ir apveltītas ar dabisku skaistumu

5. vietā – Jaunava Viņam piekļūt ir ļoti grūti, taču iekarot viņu – vēl grūtāk. Parasti daudzi “met acis” uz neatkarīgajām un valdzinošajām Jaunavām.

6. vietā – Skorpions Viņam nav jābūt ārēji pievilcīgam, lai savaldzinātu tos, kuri viņu interesē. Viņam ir savas metodes un veidi, kā iekarot citu sirdis.

7. vietā – Strēlnieks Viņi ir dzīvespriecīgi un pozitīvi cilvēki, tas arī piesaista apkārtējos. Vienmēr spējīgi dot labus padomus.

8. vietā – Vēzis Viņi ir ļoti neparasti cilvēki, apveltīti ar citādāku domāšanu, tieši tas patīk apkārtējiem.

Lasi vēl: 10 neparasti fakti par katru zodiaka zīmi

9. vietā – Auns Auns ir ar savu raksturu, viņš nekad neļaus citiem sev “kāpt uz galvas”. Aizstāvēs ne tikai sevi, bet arī tuvākos. Dzimis līderis, kuram ir daudz piekritēju un atbalstītāju.

10. vietā – Vērsis Kaut arī Vērsis visu savu šarmu nemēdz izrādīt uzreiz, viņu nevarētu nosaukt par ne-šarmantu. Vērsim ir nepieciešams ilgāks laiks, lai atvērtos un parādītu visas savas labākās īpašības. Reti kurš Vērsis ir flirta piekritējs.

11. vietā – Ūdensvīrs Arī Ūdensvīri ir savā ziņā šarmanti, tomēr atturīgi un ieturēti. Viņi apzinās savas vērtības, nepieļaus, ka kurš katrs mēģina pievērst viņa uzmanību – Ūdensvīriem ir daudz labākas lietas, kuras darīt, nekā mēģināt kādam iepatikties.

12. vietā – Mežāzis Mežāži parasti koncentrējas uz karjeru un darbu (protams, ir arī izņēmumi), tāpēc īpaši neizraujas ar domām par to, kā izpatikt citiem vai iekarot kāda pretējā dzimuma sirdi.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru