10 interesanti un neparasti fakti par katru zodiaka zīmi

Katra zodiaka zīme ir unikāla ar tām piemītošajām rakstura īpašībām.

Absolūti visām zodiaka zīmēm ir arī slēptās spējas un rakstura iezīmes, kas, iespējams, var šķist visnotaļ interesantas vai vēl vairāk – neparastas. Mēs Tev piedāvājam noskaidrot, kuras tad īsti ir visu šo zodiaka zīmju pārstāvju neparastākās un interesantākās rakstura iezīmes, iepazīstinot Tevi ar 10 faktiem par dažādos zvaigznājos dzimušajiem, kurus Tu līdz šim vēl, iespējams, nezināji!

Lasi arī par citām zodiaka zīmēm!

 

AUNS

1. fakts

Pārāk maz šīs zīmes pārstāvju ļauj otram cilvēkam izteikties, jo bieži vien viņi savu sarunu biedru mēdz pārtraukt, kas ir bezgala kaitinoši.

2. fakts

Auni nekad nesāks provocēt Jūs uz konfliktu, viņi visu pateiksi tieši sejā, taču, ja Jūs uzbruksiet pirmais, sajutīsiet ļoti spēcīgu pretestību.

3. fakts

Gandrīz katrs cilvēks, kurš dzimis zem šīs zodiaka zīmes, vēlas mācēt skaidri izteikt visas savas emocijas un nodomus. It kā viņi nav muļķi, taču izveidot agresīvu runu viņi nespēj, tāpēc priekšroku dod kulakiem.

4. fakts

Ļoti daudzi domā, ka Auni ir diezgan cietsirdīgi cilvēki, taču tas nebūt tā nav. Viņi var kļūt par visgādīgākajiem un labākajiem draugiem, vecākiem, vecvecākiem, kā arī brāļiem un māsām, turklāt arī aizvainojumus viņi aizmirst diezgan ātri un dusmojas ļoti smieklīgi.

5. fakts

Auni vairāk par jebkuru citu ienīst zobu sāpes. Viņi no tām baidās, un tās viņus dara trakus, jo viņus tracina tas, ka viņi tur neko nevar padarīt.

6. fakts

Viņi dievina iepriecināt citus cilvēkus, turklāt negaidot neko no viņiem atpakaļ. Viņiem patīk vērot, kā cilvēki priecājas par viņu dāvanām, viņu kompāniju, smaidu un rūpēm, tāpēc patiesībā Auni ir ļoti labi draugi.

7. fakts

Auni neprot zaudēt, tas viņiem ir ielikts jau ģenētiskā līmenī. Ja viņi zaudē, tad atradīs 100 attaisnojumus, kāpēc tas tā notika. Viņi negrib Jūs izvest no pacietības, tas vienkārši ir viņu dabā!

8. fakts

Šīs zīmes pārstāvji bez seksuālā partnera var iztikt daudz ilgāku laiku kā citi, jo viņi vairāk koncentrējas uz citām lietām, piemēram, darbu un vēl šo to. Protams, viņi nav vienaldzīgi pret privātās dzīves trūkumu, taču viņi to var diezgan viegli pārdzīvot.

9. fakts

Ar šiem cilvēkiem pastāvīgi notiek kaut kas kuriozs, par ko viņi vēlāk stāsta saviem draugiem un paši par sevi smejas. Astroloģija šo fenomenu nevar izskaidrot, taču tas patiešām ir interesants fakts.

10. fakts

Auni ir ļoti labsirdīgi. Ja vēlaties atrast labāko cilvēku pasaulē, tad viņš pēc horoskopa noteikti būs Auns, tā kā Jums tagad ir nopietni sašaurinājies meklēšanas loks.

 

 

VĒRSIS

1. fakts

Vērši necieš neko, kas ir īslaicīgs. Ja viņi meklē draugu, tad uz visu mūžu, tas pats ir attiecināms arī uz mīļoto cilvēku. Arī telefonu vai mašīnu viņi pērk reizi vairākos gados, toties ir gatavi par šīm lietām atdot ļoti lielas naudas summas. Īslaicīgas attiecības viņiem var būt pieņemamas tikai tādā gadījumā, ja viņiem jau ir mīļotais cilvēks – jā, Vērši, krāpj, taču Jūs par to nekad neuzzināsiet!

2. fakts

Galvenais – mājas. Vērši dievina savu mitekli, kaut arī var nepavadīt tajā pārāk daudz laika. Atnākot mājās, viņiem ir vajadzīgs komforts – viņus nesatrauc tas, kāds ir skats aiz loga, liela vanna viņiem šķitīs daudz noderīgāka, tāpēc viņus ir ļoti viegli savaldzināt ar ērtībām un augstajām tehnoloģijām.

3. fakts

Zināt, kas ir Misters Bīns?! Arī Vērši ir spējīgi uz tādu pašu šovu, taču ne visi šīs zīmes pārstāvji to apzinās, bet tas ir fakts – viņi var būt mākslinieciski un bezgala jautri. Vienkārši pavērojiet, kā viņi stāsta smieklīgus atgadījumus – viņi spēj uzmundrināt gandrīz ikvienu.

4. fakts

Pacietība ir ļoti spēcīga Vēršu rakstura iezīme, par kuru daži Vērši pat nenojauš. Viņi ir spējīgi gaidīt bezgalīgi ilgi, kamēr vien neuzrodas piemērots brīdis vai iespēja, tāpēc arī viņiem ļoti labi veicas azartspēlēs, viņi ir veiksmīgi mīlestībā un gandrīz vienmēr panāk to, ko vēlas. Tikai paši slinkākie šīs zīmes pārstāvji var atļauties neko nedarīt, taču lielākā daļa šo spēju gaidīt slēpj tieši aiz slinkuma maskas.

Lasi arī: Finansiālās labklājības horoskops katrai zodiaka zīmei

5. fakts

Vērši noteikti ir pelnījuši to, ka viņiem uzticas. Vienkārši tāpat viņi noteikti nekad nevienu “neuzmetīs” – tas viņiem nav vajadzīgs. Viņi ir “radītāji”, tāpēc viņi neko necenšas sagraut, bet gan gluži otrādi – radīt. Interesants ir tas fakts, ka Vēršiem vienmēr var ticēt, jo viņi nemīl melot, kaut arī to ļoti labi prot. Iespējams, ka viņi paši par to nenojauš, taču tas ir fakts.

6. fakts

Vērši ir ļoti greizsirdīgi, taču ne uz naudu, alkatīgi viņi var kļūt tikai visneparastākajā un grūtākajā situācijā, taču uz mīļotajiem cilvēkiem gan viņi ir greizsirdīgi. Reizēm pat rodas tāda sajūta, ka viņi gribētu zināt sava mīļotā cilvēka domas, kontrolējot viņu pilnībā. Vērši dievina, kad viņiem pakļaujas, taču viņi noteikti nedomā, ka ir augstākstāvoši, tāpēc nebaidieties ieklausīties viņu padomos un norādījumos.

7. fakts

Vērši no pirmā acu uzmetiena šķiet tik drosmīgi, ka Tu tiešām tam tici, taču patiesībā viņi baidās . Viņu lielākais talants slēpjas faktā, ka savas bailes viņi ne tikai maskē, bet arī pārvērš neticamā drosmē. Kā viņi to dara – to laikam zina tikai viņi paši, mums atliek vien novērot šo neticamo fenomenu!

8. fakts

Ja Jūs šim cilvēkam esat izdarījis ko labu, viņš to noteikti nekad neaizmirsīs, jo Vērši var aizmirst, kad kādam no viņu ģimenes locekļiem ir dzimšanas diena, taču Jūsu labestību viņi noteikti atcerēsies, tāpēc izturēties labi pret šīs zīmes pārstāvjiem ir visnotaļ noderīgi. Ja Jūs atsauksieties uz viņu saucieniem pēc palīdzības, Jums atpakaļ tas atnāks dubultā… nē, pat trīskāršā apmērā!

9. fakts

Nekad nenovediet šos cilvēkus līdz nervu sabrukumam, pretējā gadījumā – var sākties īsta apokalipse. Ja Jūs Vērsim būsiet nodarījis ko sliktu, Jūsu dzīve pārvērtīsies ellē. Tiklīdz būs piemērots brīdis, aizvainots Vērsis Jums noteikti atriebsies. Un, ja Jūs domājat, ka šis brīdis nekad nepienāks, atcerieties, ka gaidīt jau nu viņi prot!

10. fakts

Vēl viens interesants fakts, kas, visticamāk, nav no tiem pozitīvākajiem, ir tas, ka ļoti daudzi Vērši (gandrīz 90%) ar Jums nesazināsies un neuzturēs kontaktu, ja Jūs nebūsiet stilīgi un modīgi ģērbies, ja Jūsu apģērbs būs lēts un bezgaumīgs, ja Jums nesakritīs seksuālie skatieni, ja Jūs labi nesmaržosiet. Viņi pamana jebkuru mazāko detaļu, kas varētu traucēt draudzībai, tomēr, ja Jūs jau draudzējaties, tad Vērši Jums noteikti maigi un laipni norādīs uz to, kas ar Jums nav tā, kā vajag.

DVĪŅI

1. fakts

Šie cilvēki mīl “vieglu” naudu, tāpēc afēristu un blēžu vidū šīs zīmes pārstāvju nav mazums, taču viņus ir diezgan viegli noķert, jo melot šie cilvēki neprot, lai gan ļoti cenšas.

2. fakts

Šīs zīmes enerģētika ir visnotaļ nestabila, jo Dvīņu garastāvoklis ļoti bieži mainās, kā rezultātā viņi cieš no psiholoģiska rakstura slimībām. Tāpat viņus bieži vien moka veselības problēmas, kas radušās viņu kaitīgo ieradumu dēļ, jo Dvīņi un Zivis vairāk par visiem citiem zodiaka zīmju pārstāvjiem mīl uzsmēķēt, iedzert un apēst kaut ko taukainu!

3. fakts

Šie cilvēki zina visu un tajā pašā laikā nezina neko. Viņi ir neticami erudīti, daudz lasa un zina to, kad daudziem citiem nekad prātā neienāktu, taču bieži vien šīs zīmes pārstāvji pabeidz ne to augstskolu vai fakultāti, jo pārāk vēlu atrod sevi, tāpēc viņi parasti strādā kaut kādā nesaprotamā darbā, dara neparastas lietas vai veido savu biznesu.

4. fakts

Ļoti bieži Dvīņi ir atkarīgi no laika apstākļiem. Slikti laika apstākļi vai magnētiskās vētras ietekmē Dvīņu zīmē dzimušo garastāvokļa maiņu. Tāpat viņi nepanes arī lielu karstumu vai gluži pretēji – lielu aukstumu, tāpēc ideālā vieta, kur dzīvot, viņiem noteikti būs tā, kur valda mēreni silts.

5. fakts

Dvīņi neprot sekot līdzi naudai. Viņi tērē, pastāvīgi ņem kredītus, aizņemas no draugiem un radiem. Šo pārstāvju vidū nav daudz tādu, kuri būtu spējīgi saprātīgi rīkoties ar naudu, tāpēc, lai gan gudri, Dvīņi bieži vien ir bez naudas.

6. fakts

Dvīņiem ļoti patīk ceļot. Viņi mīl ceļu romantiku – mazās kafejnīciņas, gulēšanu mašīnā, tāpēc viņi ir gatavi doties jebkur, arī vienatnē, ja vien viņi var braukt.

7. fakts

Šīs zīmes pārstāvji it visā meklē iemeslu padomāt, tas attiecas gan uz mūziku, gan kino un grāmatām. Viņi nevar iztikt bez domāšanas, jo viņiem liekas, ka tādā veidā atrofēsies viņu smadzenes. Viņi ir dzimuši filozofi.

8. fakts

Viņi ir labi draugi. Viņi pie Jums atbrauks arī tad, ja Jums nemaz nebūs nepieciešama palīdzība, tāpēc cieniet viņu draudzību, jo viņi Jūs mīl no visas sirds.

9. fakts

Bieži vien šīs zīmes pārstāvji nespēj pateikties otram cilvēkam par viņa labvēlību. Tas attiecas uz viņu otrajām pusītēm un vecākiem. Ja viņi redz, ka viņiem palīdz tie, kas dzīvo ar viņiem zem viena jumta, ne vienmēr var dzirdēt skaļu paldies.

10. fakts

Viņi ir tenkotāji. Viņi mīl runāt ar kādu par kopīgajiem draugiem, izstāstot viņu noslēpumus. Lielākajā daļā gadījumu tas ir nekaitīgi, taču reizēm viņi iet pārāk tālu, turklāt no kļūdām viņi nemācās nekad.

 

VĒZIS

1. fakts

Šie cilvēki patiešām ir atkarīgi no mēness fāzēm. Tas nozīmē to, ka dažādos laikos viņiem izpaužas dažādas īpašības, taču, ja paskatās tuvāk, tad var ievērot šo pārmaiņu cikliskumu, tāpēc vispirms laikam ir nepieciešams sekot līdzi mēness kalendāram.

2. fakts

Vēži vienmēr paliks noslēpums, turklāt pilnīgi visiem, izņemot viņus pašus. Viņiem ir princips – visu turēt sevī, tāpēc viņu patiesās jūtas un to dziļums ir gandrīz pilnīgi nesaredzams apkārtējiem, un tam ir savi iemesli.

3. fakts

Šīs zodiaka zīmes pārstāvju jūtas ir ļoti viegli ievainot, tāpēc viņi tās labāk patur pie sevis. Nevarētu gan teikt, ka viņi neuzticas pilnīgi nevienam, taču viņi to dara ļoti ierobežotā formā, ko var izskaidrot ar nākamo interesanto faktu.

4. fakts

Visu, ko Vēži dara, viņi dara tā, lai pasargātu sevi un sev tuvos cilvēkos. Pirmkārt, protams, lai neciestu viņi paši, tāpēc viņiem ļoti svarīgi ir tas, ka mēness viņiem dod šo aizsargājošo enerģētiku, jo viņu jūtas vienmēr ir visnotaļ neaizsargātas.

5. fakts

Jūtas un emocijas var ietekmēt arī viņu fiziskās veselības stāvokli, turklāt vispirms cieš viņu gremošanas sistēma, bet diezgan vāja šajā ziņā ir arī limfātiskā sistēma.

Lasi vēl: Darba un karjeras horoskops; tas, ko nezināji par zodiaka zīmēm

6. fakts

Vislabāk šīs zīmes pārstāvji jūtas ģimenes lokā. Nereti viņi ir ļoti cieši saistīti ar mājām un saviem vecākiem, turklāt arī viņi paši kļūst par lieliskiem vecākiem.

7. fakts

Vēži lieliski prot sasniegt savus mērķus, taču viņi to dara pietiekami lēni. No vienas puses – tā viņi glābj sevi no daudzām neveiksmēm, bet no otras – pakļauj sevi nevajadzīgām emocijām.

8. fakts

Šīs zīmes pārstāvjiem ļoti svarīga ir arī pagātne. Kā minimums, vismaz pieredzei. Viņu raksturu, tieksmes un ieradumus ļoti lielā mērā var izskaidrot ar pagātnes ietekmi.

9. fakts

Taupīgāks par Vēzi laikam var būt tikai un vienīgi Vērsis. Dabas dotā piesardzība un prasme iegūto noturēt savās rokās šiem cilvēkiem ir tik izteiktas, ka viņus var apskaust. Tas viņiem ļauj izveidot ļoti labu materiālo pamatu ģimenei.

10. fakts

Bieži vien Vēžiem ir ļoti spilgti izteikti ieradumi. Viņi var nebūt sajūsmā par sava ierastā dzīvesveida maiņu, tāpēc tad, kad pienāk vajadzība to darīt, viņus nepieciešams nedaudz “pagrūst”.

LAUVA

1. fakts

Lauvas iedalās divās lielās grupās. Pirmā – tie, kuri priekšroku dod statusam, otrā – tie, kuri priekšroku dod naudai. Dažs labs no šīs zīmes pārstāvjiem ir gatavs dienu un nakti strādāt, lai beigās kļūtu par vadītāju, bet kāds cits to ir gatavs darīt tikai un vienīgi par papildus samaksu.

2. fakts

Lauvas nekrāpj, taču, ja viņas uzzinās, ka nogrēkojusies ir viņu otrā pusīte, arī viņas var pieļaut krāpšanu. Šādā gadījumā tas pārāk ilgi arī neturpināsies, jo vīlušās Lauvas nekad nespēs atgriezties bijušajā stāvoklī, tāpēc, ja Jūs šīs zīmes pārstāvi tādā veidā aizskarsiet, par mīlestību varat aizmirst.

3. fakts

Šie cilvēki ir visnotaļ drosmīgi un dinamiski, taču, neskatoties uz to, viņi mazāk kā citi tiek ievainoti un iegūst traumas. Tas ir attiecināms arī uz auto vadīšanu – pēc statistikas Lauvas visretāk iekļūst ceļu satiksmes negadījumos. Speciālisti apgalvo, ka visa būtība slēpjas viņu pārliecībā un aukstasinībā.

4. fakts

Šie cilvēki uz kādu ļaunu prātu var turēt gadiem, atriebjoties pāri darītājam arī pēc ļoti ilga laika, taču gandrīz puse no šīs zīmes pārstāvjiem gluži otrādi – aizmirst pāri darījumus tik ātri, ka viņiem varētu piešķirt pirmo vietu “piedošanas” konkursā.

5. fakts

Lauvas ienīst, kad viņām atklāti melo. Ja šīs zodiaka zīmes pārstāvis uzzinās, ka esat viņam samelojis, varat atvadīties no viņa uz visiem laikiem, jo šajā gadījumā atgūt Lauvas cieņu vairs nebūs iespējams.

6. fakts

Šie cilvēki ļoti aizstāv savus tuviniekus un draugus. Viņi nebaidās un metīsies virsū katram, kurš kaut kādā veidā būs aizskāris viņu tuvos cilvēkos, saplosot viņus mazos gabaliņos. Daļēji tas ir tāpēc, ka Lauvas šos cilvēkus uzskata par savu īpašumu, kas, bez šaubām, ir jāaizstāv, taču īsto iemeslu šai rīcībai nezina pat pašas Lauvas. Šādos brīžos šīs zīmes pārstāvjos notiek kaut kas tāds, kas liek tiem kļūt daudz stiprākiem un drosmīgākiem.

7. fakts

Lauvas ir spējīgas saglabāt mieru pat visneparastākajās situācijās. Kad visi skraida paceltām rokām un kliedz, šīs zīmes pārstāvji mierīgi risina savu problēmu… vai vismaz cenšas to darīt. Izsist no šī līdzsvara stāvokļa viņus var vienīgi cilvēku stulbums.

8. fakts

Visvairāk Lauvas kaitina citu cilvēku samākslotība un nodevība. Viņas nav spējīgas nodot, tāpēc viņu domās šī lieta neeksistē. Viņas nesaprot, kā sevis dēļ var nodarīt pāri otram. Atstāt iespaidu var ar savu izskatu, statusu un zināšanām, nevis maldinot citus.

9. fakts

Lauvas ienīst gaidīt. Šīs zīmes pārstāvji daudz mazāk kā citi var izturēt gaidīšanu rindā, šādos gadījumos viņi kļūst neciešami, tāpēc tā laikam ir vienīgā situācija, kurā ir vērts izvairīties no būšanas blakus šīs zīmes pārstāvim.

10. fakts

Šīs zīmes pārstāvjiem noteikti patīk arī greznība, kas uzsver viņu statusu, taču neparādās it visā. Reizēm kaut kas viņiem mēdz būt tik svarīgs, ka no tā viņi neatteiksies nekad. Kāds mīl paēst labā restorānā, kādam patīk pabraukāties ar dārgām automašīnām, bet vēl kāds cits dievina greznu apģērbu. Tā visa dēļ viņi ir gatavi upurēt gandrīz visu.

 

Šķir otru lapu, lai lasītu tālāk

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru