Šīm zodiaka zīmēm jūlijs patiešām būs piepildīts mēnesis

Dvīņi

Jūlijs solās būt ienesīgs romantiskajā jomā. Pastāv liela varbūtība, ka tie Dvīņi, kuri vēl nav atraduši savu otro pusīti spēs to izdarīt tieši šomēnes. Mīļoto cilvēku izdosies satikt veselības veicināšanas centrā vai profesionālajā sfērā.

Jau attiecībās esošo Dvīņu komunikācija ar partneri kļūs stipri kaislīgāka. Tie, kuri jau ir precējušies domās par ģimenes pieaugumu.

Jūlija beigās gaidāmais aptumsums ietekmēs attiecības un bērnu uzvedību. Mēneša beigās var sašūpoties pat visstabilākās attiecības. Priekšā vēl tāls ceļš ejams, lai uzlabotu sasvstarpējo komunikāciju. Ieteicams ieplānot slepenu randiņu ar otro pusīti, tas ļas stiprināt romantiskās saites.

Auns

Jūlijs ienesīs jaunas vēsmas ģimenes dzīvē, tu spēsi veidot ciešāku saikni ar bērniem un viņu aktivitātēm. Par mīlestību šomēnes rūpēsies Venera. Vientuļie Auni būs spējīgi izveidot attiecības akadēmiskajā vai vietējā vidē.

Ar pienācīgas komunikācijas palīdzību izdosies panākt harmoniju ģimenē. No ģimenes locekļiem tu vēlēsies sagaidīt emocionālo atbalstu. Nebēdā, šomēnes tavas jūtas pret otro pusīti kļūs krietni kaislīgākas, būs vairāk kaisles un romantikas. Šis ir piemērots laiks grūtniecības plānošanai.

Vēzis

Jūlijs Vēzim ļaus veidot stabilas attiecības mīlas jomā. Mīlestība ir atkarīga no finansiālās drošības. Iespējams, ka atradīsi savu otro pusīti darba sfērā. Savā partnerī meklēsi finanšu stabilitāti un atbalstu. Mīlas ziņā Vēzis šomēnes būs ļoti kaislīgs. Šis ir arī piemērots laiks grūtniecības plānošanai.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru