Lielais mīlestības horoskops jūlija mēnesim – vai gaidāma šķiršanās?

Ir iestājies jūlijs, kas pagaidām mūs bieži vien priecē ar vasaras lietus šaltīm, taču tas nebūt nenozīmē, ka gaisā nevirmo mīlestība, jo ir taču vasara – visīstākais mīlestības laiks, tāpēc mēģināsim noskaidrot, ko šajā jomā mums jūlijā sola zvaigznes!

Zvaigznes saka, ka jūlijs solās būt ļoti interesants mēnesis. Laika posmā no 1. – 11. jūlijam ļoti daudzi nodarbosies ar esošo attiecību stiprināšanu, bet tiem, kuriem ir tikai mazs romāniņš, centīsies to pārvērst par kaut ko lielāku un nopietnāku. Otrajā mēneša pusē mēs būsim tendēti uz nopietnām attiecībām, mums gribēsies sev apkārt redzēt saprotošus un atbalstošus cilvēkus, kā arī mēs paši daudz vairāk sāksim dāvāt uzmanību saviem reālajiem vai potenciālajiem partneriem, cenšoties pavadīt ar viņiem pēc iespējas vairāk laika un izdabājot viņu prasībām, bet pats galvenais – ļoti daudzi šajā mēnesī var iemīlēties!

AUNS

Brīvajiem Auniem zvaigznes jūlijā sola tikšanos ar kādu, kas aizskars viņus līdz pašiem sirds dziļumiem. Liela iespējamība, ka blakus Jums parādīsies cilvēks, kurš ar savu rīcību, izskatu un to, kā ar Jums komunicē iespaidos Jūs tik ļoti, ka Jūs viņa dēļ būsiet gatavi gandrīz uz visu, nav izslēgts, ka viņš Jums kļūs par tādu kā pielūgsmes objektu.

Ja Jūs jau esat attiecībās, tad mēneša pirmajā dekādē ir iespējami diezgan nopietni strīdi, kuru iemesls būs tas, ka Jūs nebūsiet gatavi uzņemties kaut kādas saistības, toties pēc 11. jūlija viss kardināli mainīsies – Jūs ar savu otro pusīti sarunāsieties ķermeņa valodā, un šis dialogs izrādīsies daudz veiksmīgāks par verbālo.

Mēneša sākumā Jūs, visticamāk, noraidīsiet jebkuru iniciatīvu, kas nāks no pretējā dzimuma puses, bet mēneša vidū kaut kādā veidā Jūsu dzīvi mainīs Jūsu seksuālās vēlmes. Jūlija beigās Jūs gaida jau esošo jūtu pastiprināšanās vai arī spēcīgas, spilgtas un kaislīgas mīlestības sākums!

VĒRSIS

Brīvie Vērši jūlija pirmajā dekādē, acīmredzot, centīsies atrast to, ar kuru viņiem var izveidoties, ja ne gluži mīlestība, tad vismaz ciešas partnerattiecības, bet pēc tam jau ģimene; un šie Vēršu meklējumi, visticamāk, vainagosies ar panākumiem, bet pēc 11. jūlija ar pārmaiņām privātajā dzīvē nevajadzētu rēķināties, jo tās diez vai notiks, tā kā pasteidzieties ar sava potenciālā partnera meklējumiem!

Ja esat jau attiecībās, tad periodā no 1. – 11. jūlijam pacentieties visu savu brīvo laiku veltīt savai otrajai pusītei, taču dodiet priekšroku ne tik ļoti nodoties mīlestībai, bet gan atrisināt kaut kādus Jums interesējošus jautājumus, pēc 11. jūlija kaut kādu iemeslu dēļ Jums varat kļūt neapmierināts ar sava mīļotā cilvēka rīcību.

Mēneša sākumā pacentieties savam praktiskumam pievienot mazliet romantikas – tas palīdz Jums sasniegt jebkurus mērķus mīlestības jomā, bet mēneša vidū neprasiet no pretējā dzimuma pārstāvjiem to, lai viņi būtu līdzīgi Jums; jūlija beigās ir ieteicams tikt skaidrībā pašiem ar sevi.

DVĪŅI

Brīvajiem Dvīņiem zvaigznes jūlijā sola interesantu iepazīšanos. Liela iespējamība, ka Jūs gaida tikšanās ar kādu, kas piešķirs Jūsu dzīvei krāsu un ar kaut ko aizraus, bet tikai tajā gadījumā, ja Jūs neuzvedīsieties pārāk vieglprātīgi.

Ja esat jau attiecībās, tad laika posmā no 1. – 11. jūlijam, Jums, acīmredzot, nāksies samierināties ar kaut kādām sadzīves problēmām un atbalstīt tajās savu otro pusīti, toties pēc tam Jūs tiksiet apbalvoti ar kaut ko ļoti neparastu, ko noteikti atcerēsieties vēl ilgu laiku pēc tam.

Mēneša sākumā pretējā dzimuma pārstāvji Jūsos izsauks visnotaļ pretrunīgas un ne visai pozitīvas emocijas, bet mēneša vidū Jūs gaida kāds ļoti svarīgs privātās dzīves notikums. Jūlija beigās Jūsu reālais vai potenciālais partneris palīdzēs Jums paplašināt Jūsu horizontus.

 

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru