Šņabis, vīns vai alus? Katras zodiaka zīmes iemīļotais alkoholiskais dzēriens

Katra cilvēka iemīļotākās lietas vai nodarbes var daudz ko pastāstīt par viņa raksturu. Šis horoskops ir balstīts uz astrologu pētījumiem, un ar viņu palīdzību jūs šodien uzzināsiet, kāds ir katras Zodiaka zīmes iemīļotākais alkoholiskais dzēriens.

Tas, ka cilvēkam garšo alkoholiskie dzērieni, nebūt nenozīmē, ka cilvēkam ir kaut kādas noslieces. Tas viss saistāms ar grādīgo dzērienu lietošanas kultūru. Šis horoskops atklās, kādas tās ir katrai Zodiaka zīmei.

Katrs cilvēks ir unikāls, tādēļ arī jūsu Zodiaka zīmei vispiemērotākais dzēriens var arī neatbilst jūsu patiesajām vēlmēm. Taču šis horoskops lieliski nosaka arī to, kādu alkoholu lieto jūsu draugi, radi vai paziņas, parādot viņiem atbilstošās rakstura šķautnes.

Auns

Auniem vislabāk patīk stiprie alkoholiskie dzērieni, īpaši degvīns. Viņi zina visu par šī dzēriena lietošanas kultūru, tādēļ viņi bieži pasūta kokteiļus, kuru sastāvā ir tieši šis dzēriens. Jūs reti kad sastapsiet Aunu, kurš lēni malkos kādu vīnu, jo viņu impulsīvais raksturs pieprasa nemitīgu kustību un ugunīgumu.

Vērsis

Astrologi uzskata, ka Vēršiem ļoti patīk un viņi ciena pareizi pagatavotas dažādas alus šķirnes. Viņiem patīk atklāt jaunus garšas apvāršņus, tajā pašā laikā paliekot skaidrā. Šis dzēriens palīdz Vēršiem atslābināties pēc garas un nogurdinošas darba dienas, kā arī sniedz lielisku atmosfēru draugu ballītē. Sievietēm Vēršiem visvairāk pie sirds iet dažādi sidri, kas ar savu saldeni skābo garšu aizgaiņā negatīvās domas, sniedzot iespēju lieliski pavadīt vakaru ar glāzi sava iemīļotākā dzēriena.

Pāršķir lapu, ja vēlies lasīt arī par pārējām zīmēm!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru