Trīs interesantas un mazliet šokējošas lietas par katru zodiaka zīmi

Katrs no mums ir atšķirīgs. Katram ir savas intereses un katram patīk kaut kas savs. 

Lūk, 3 neparasti un interesanti fakti par katru zodiaka zīmi!

AUNS

1. Viņam nepatīk, ja viņš nav tas, kurš kontrolē situāciju. Viņam jābūt situācijas noteicējam un spējīgam ietekmēt to, kā viss norisinās. Viņam ir izcila runas spēja, viņš māk pateikt tā, ka tu uzķersies uz pilnīgi visa. Bet Auns to neizmanto ļaunos nolūkos – pārsvarā tikai tad, kad patiesi vēlas iegūt kāda cilvēka uzmanību.

2.  Aunam ar otrajām pusītēm ir tā, ka viņš vēlas sev blakus to otru cilvēku, tomēr viņam viņš nav vajadzīgs. Auns ir diezgan pašpietiekams, un patiesībā viņam vieglāk ir bez mīļotā cilvēka. Ja Auns kādreiz tiks nostādīts nekomfortablā situācijā, instinkti viņam liks jebkādā veidā no tās steidzami izkļūt – šeit Aunam iedarbojas viņa radošums.

3. Aunus kaitina viss lēnais – lēni datori, lēni telefoni, lēni cilvēki. Viņam ir problēmas ar pacietību un savaldību. Dažkārt Aunu personība ir biedējoša. Bet Auni nav slinki, patiesībā viņiem ir ļoti daudz enerģijas. Viņi spēj paveikt darbu, kas ir paredzēts 10 cilvēkiem – pie tam ātri un ļoti kvalitatīvi.

VĒRSIS

1. Viņš ir viena no čaklākajām horoskopa zīmēm. Ja kaut ko grib sasniegt, viņš pat nečīkstēs, bet vienkārši darīs. Jāsaka, ka bieži vien uz šādu rīcību viņu pavelk nauda, jo bez naudas Vērsītis jūtas pat ļoti nelaimīgs. Bieži iekuļas parādos, jo tikpat bieži nākas piedzīvot neveiksmes un dažādas neizdošanās.

2. Viņš citus ir spējīgs pārliecināt par to, ka viss ir kārtībā pat tad, ja tā nemaz nav taisnība. Vērsim nav daudz ienaidnieku, bet, ja tu viņam nepatīc, tad tev sev ir jāpajautā, ko tu esi izdarījis nepareizi. Varētu teikt, ka tas ir mīnuss, varētu teikt, ka pluss, bet Vērsis ļoti ātri piedod sev svarīgiem cilvēkiem, bet nekad neaizmirst.

3. Šai zīmei vairāk nekā citām patīk gulēt. Viņš var gulēt vairākas stundas no vietas un pamostoties tik un tā justies miegains, bet vislabāk ir tad, ja blakus ir mīļotais cilvēks. Tā vispār Vērsim ir paradīze. Nekad nesaki Vērsim, ko viņš nespēj izdarīt – tad viņam vēl vairāk sagribēsies to izdarīt, un pie tam, lai tas tev nāktu par spīti.

DVĪŅI

1. Viņam padodas būt melim – viņš melus var stāstīt pat ne sekundi nenoraustot valodu, tomēr, ja draugi viņu labi pazīst, tad pamanīs izteiksmju maiņu un pieķers Dvīni melos. Un tad gan vairs viņš nespēj ieskaidrot pretējo. Viņš māk labi izpriecāties, dažreiz pāršauj pār strīpu. Nepiemīt pārāk laba laika izjūta, tādēļ daudzkārt kavējas.

2. Viņus ļoti pievelk cilvēki ar augstu inteliģences līmeni, stipru personību un labu humora izjūtu. Savā dzīvē viņam vajag komunikāciju, sapratni, siltumu un smieklus. Tomēr Dvīņi nav tik labi, kā varētu šķist – slepenībā viņiem patīk drāma, strīdēšanās, patīk aizstāvēt savu viedokli un pierādīt, ka viņi ir gudrāki par visiem citiem.

3. Viņus pievelk gudri, inteliģenti cilvēki, kuriem ir ļoti laba humora izjūta. Dvīņi ir ļoti neatkarīgi – bieži vien var tikt ar sevi galā paši pat vissarežģītākajās situācijās. Tādēļ ikvienam, kurš centīsies Dvīņus nokaitināt, nāksies rēķināties ar lielām problēmām. Ja Dvīņi kādu ir iemīlējuši, tad viņi to cilvēku mīl ar visu savu sirdi.

Lasi arī: 10 interesanti un neparasti fakti par katru zodiaka zīmi

VĒZIS

1. Vissvarīgākais ir likt citiem justies mīlētiem. Viņš darīs visu, lai viņa mīļotajiem cilvēkiem būtu labi. Bet, ja sāks just, ka tiek izmantots, tad gan labāk bēgt projām – paņems savās spīlēs un tu netiksi vaļā, kamēr neizdarīsi kaut ko labu arī pretī. Viņam ir nepārtraukti jāatgādina, ka viņu mīl, citādāk viņš to aizmirst un sāks vēl domāt, ka tu viņu ienīsti.

2. Viņam ir zelta sirds, bet tu nevēlētos redzēt, kāds viņš paliek tad, kad viņam tu vairs nerūpi. Vēzim ir ļoti laba intuīcija – kad viņš nojauš, ka kaut kas nav labi, 9 no 10 gadījumiem viņam ir taisnība. Vēzītim patīk dot cilvēkiem pārāk daudz iespēju, tomēr, kad viņš būs sapratis, ka vienreiz pietiek, tas būs uz mūžīgiem laikiem.

3. Vēzim ir maz draugu, bet daudz pazīstamo, jo viņš rūpīgi izvēlas, kuram var uzticēt savu sirdi un dzīvi. Vēzim ļoti patīk gulēt, bet dažkārt viņam to darīt traucē nemitīgās domas, kas neļauj iemigt. Vēzim būtu vieglāka dzīve, ja viņš spētu dažreiz “izslēgt” savas smadzenes. Kad Vēzis nejūtas labi, viņš vēlas viens nolīst kaut kur, kur neviens viņu neatradīs.

LAUVA

1. Lauva ir pēc dabas ļoti valdonīga, bet vara, ko viņa izpauž nav negatīva. Viņš neuzspiedīs savu viedokli, drīzāk veiks sarunas ar demokrātijas piegaršu. Viņš drīkst atļauties par sevi būt augstās domās, jo ir ļoti gudrs, nekad nesēž rokas klēpī salicis un dara visu, lai sasniegtu savus mērķus. Dažreiz dara arī pārāk daudz, aizmirstot par savu personīgo dzīvi.

2.  Kad viņai kaut kas neizdodas vai kad viņa jūtas slikti, pirmkārt, viņa dusmosies tieši uz sevi par to, ka šādu situāciju vispār ir pieļāvusi. Pats savs lielākais sods. Visvairāk Lauva nevar ciest cilvēkus, kuri nekad nevar aizvērties un nemitīgi pārtrauc citu sakāmo. Lauvai ir ieteicams vienmēr būt aizņemtai, citādāk viņas savā galvā sāk izdomāt neesošas problēmas.

3. Lauvai blakus vajag cilvēku, kurš viņu var nomierināt tad, kad viņa pati nomierināties nespēj. Tava pirmā kļūda ir melošana Lauvai un otrā kļūda – domāšana, ka viņa tev ir noticējusi. Lauvai nesagādā problēmas iemīlēšanās, problēma sākas tad, kad viņai ir jāatrod kāds, kurš viņu iemīlēs tikpat stipri.

JAUNAVA

1. No ārpuses nekad nepateiksi to, kas viņai darās galvā. Nē, viņa nav slikts cilvēks, bet viņai noteikti ir tāds varen spēcīgs viedoklis, kas ne visiem varētu patikt. Viņa ir kā autoritāte citiem cilvēkiem – uz viņu skatās no apakšas. Jaunava arī ir kompānijas dvēsele tajās reizēs, kad beidzot ir saņēmusies izlīst no savas tīrās, sakārtotās, komfortablās mājiņas.

2. Jo vairāk tu iepazīsi Jaunavu, jo dīvaināka tev viņa šķitīs. Visvairāk viņai riebjas, ja viņu nosoda cilvēki, kuri par viņu nekā nezina. Citiem viņa var iemācīt, kā fokusēties, būt motivētiem un nekad nezaudēt sapratni par to, kas ir patiešām svarīgs. Jaunava zina, kad paklusēt, jo skaidri zina, cik ļoti vārdi var sāpināt.

3. Viņa labāk izliksies, ka viņai viss ir kārtībā, nekā apgrūtinās citus ar savām problēmām. Jaunavai ir ļoti grūti izskaidrot, ko viņa jūt, tomēr, ja viņa to dara, viņa stāstu samazinās līdz īsākajam iespējamajam variantam. Viņa praktiski visu, kas viņai tiek pateikts, ņem pie sirds, tādēļ uzmanies no tā, kas nāk pār tavām lūpām.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru