6 Zodiaka zīmju sievietes, uz kurām vīrieši ir krituši kā mušas uz medu

Vienalga – ticat vai neticat zodiaka zīmēm, taču tām piemīt ļoti liela nozīme mūsu dzīvē – tā vismaz apgalvo eksperti.

No vienas puses, tās zodiaka zīmes, kas šajā sarakstā nav norādītas, var mazliet apvainoties. Taču neļaujiet tam sevi sagraut, dāmas! Katra no jums ir skaista un unikāla, turklāt šis raksts balstīts tikai uz astroloģiskiem faktiem.

Lasi arī: 3 viskaitīgākās sievietes pēc Zodiaka zīmes – vai esi viena no viņām?

Tad šeit ir aprakstītas tās zodiaka zīmes, kuras visvairāk piesaista vīriešus:

ZIVIS

Jā, sievietes-Zivis ir ļoti pašpārliecinātas, tādēļ viņas ļoti piesaista apkārtējo uzmanību. Zivīm pirmā prioritāte ir attiecības, turklāt viņas nebūt nav materiālistiskas. Kad viņas ir iemīlējušās, viņas mīl no visas sirds, turklāt neskatoties ne uz ko. Tieši tas ir iemesls, kādēļ viņas tik ļoti piesaista vīriešus.

Lasi arī: 4 Zodiaka zīmju sievietes, kuras mēdz spēlēties ar vīriešu jūtām

ŪDENSVĪRS

Ūdensvīru sievietes definē divi vārdi: brīvība un vienlīdzība. Šīm sievietēm ir pavisam citāda pieeja darāmajam, turklāt viņas reti kad meklē citu cilvēku palīdzību. Ūdensvīru sievietes ir spēcīgas, inovatīvas, diskrētas un neatkarīgas. Vīriešus ļoti piesaista iepriekš minētās īpašības sievietēs.

MEŽĀZIS

Mežāzī dzimušās sievietes ir ļoti sirsnīgas, gudras un dāsnas. Viņas spēs veiksmīgi tikt galā ar jebkādām problēmām, turklāt to darīs tā, ka viņas sadzirdēs un pamanīs. Viņas nemeklē radošus veidus, kā izpaust savu mīlestību – viņas ir ļoti tiešas. Viņas ir patiesas, nav samākslotas – tieši tas piesaista vīriešus.

Lasi vēl: 4 Zodiaka zīmes, kuras dievina tenkas – īsti baumotāji un intrigu vērpēji

 

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!

 

STRĒLNIEKS

Strēlnieku sievietes ir piedzīvojumu meklētājas, turklāt viņas parasti nemaz nesatraucas par nākotni – viņas dzīvo šeit un tagad. Vīriešus ļoti piesaista tas, ka viņas ir neparedzamas – vīrieši vienkārši alkst uzzināt ko vairāk par šādām sievietēm. Viņu pieeja dzīvei, viņu atvērtā daba un attieksme pret visu padara viņas ne tikai par labiem draugiem, bet arī lieliskām partnerēm.

LAUVA

Šajā zodiaka zīmē dzimušās sievietes zina, kā tikt galā jebkurā dzīves situācijā; Lauvas ir spēcīgas un pašpārliecinātas. Viņu rakstura iezīmes lieliski spēj visu kompensēt – ja viņas ārēji nav tik izskatīgas, viņu iekšējais skaistums spēj apburt ikvienu. Viņām ir arī ļoti laba humora izjūta, kas liek vīriešiem lipt viņām klāt kā mušām.

Lasi arī: 10 iemesli, kādēļ NEIEMĪLĒTIES katrā no zodiaka zīmēm

SKORPIONS

Šīs zodiaka zīmes sievietes ir ļoti viegli garlaikojamas, ja viņām nepieciešams ieslīgt rutīnā. Šīm sievietēm ir nepieciešamas nepārtrauktas izmaiņas, turklāt viņas vienmēr cenšas būt daudz labāki cilvēki. Viņām noteikti var uzticēties pilnībā – tāpat viņas ir maigas un mīl rūpēties par sev tuviem cilvēkiem. Viņas ir lieliski partneri visai dzīvei, tādēļ vīrieši pavisam ātri sāk lipt klāt šīm sievietēm. Skorpioni vīriešus piesaista ne vienmēr sava ārējā izskata dēļ, bet gan tādēļ, ka viņas ir apburošas un neatvairāmas pa dzīvi.

 

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

Pievienot komentāru