Vārdu īpašnieces, kurām februārī ļoti veiksies mīlestībā

Noskaidro, kuru vārdu īpašniecēm februāris būs visai veiksmīgs mēnesis!

Vai arī tu esi sarakstā?

Amanda

Amandas jau pēc dabas ir visu mīlētas, taču februārī viņas jo īpaši sajutīs mīlestības siltumu gan no ģimenes, gan no mīļotā cilvēka. Brīvās Amandas šajā laika periodā var satikties ar vīriešiem, un būt ļoti izvēlīgas… Kas zina, varbūt viņa atradīs īsto, varbūt tikai paspēlēsies ar kāda jūtām…

Aiga

Aigas pavadīs veiksme līdz pat marta vidum, tāpēc, ja esi ieplānojusi kaut ko grandiozu mīlas jomā – šis ir īstais laiks, kad rīkoties. Pašas veiksmīgākās šī vārda īpašnieces var cerēt uz romantisku bildinājumu 14. februārī.

Samanta

Šis Samantām būs diezgan pasakains laiks, kad attiecības ar apkārtējiem manāmi uzlabosies. It īpaši skaistas tās būs ar mīļoto cilvēku, un izskatās, ka jums aukstais laiks ar loga nepavisam netraucēs izbaudīt kaislīgus un karstus tuvības mirkļus! Lielisks laiks, kad apsvērt domu par ģimenes pieaugumu!

Guna

Arī Gunas neuztrauksies par auksto laiku, jo viņu sirdīs bungos īsta kaisle! Šis arī brīvajām Gunām ir visai cerīgs un labs laiks, jo iespējama izteikti liela uzmanība no pretēja dzimuma puses. Kas zina, varbūt Guna beidzot būs gatava attiecībām?!

Rita

Skaists laiks, kuru noteikti nevajadzētu veltīt melīgiem un nepatiesiem cilvēkiem. Šo mēnesi labāk pavadiet ar tiem, kuri jūs patiesi novērtē. Ritas šajā laikā atteiksies no visa nevajadzīgā, atstājot vietu visam skaistajam un pozitīvajam. Attiecībās esošās Ritas var sākt domāt par to, kā tās padarīt nopietnākas, bet brīvās Ritas var nodoties mīlas meklējumiem.

Anastasija

Tev mīlestība nebūs jāmeklē, jo tā atradīs tevi pašu! Viss skaistākais notiks tad, kad tu to vismazāk gaidīsi, tāpēc vienkārši neceri uz neko! Ļaujies pašplūsmai un viss notiks tā, kā tam jānotiek. Atceries – viss beigu beigās tāpat nokārtojas! Ikdienas kreņķiem vietas nebūs!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru