Vīriešu horoskops – kādi viņi ir patiesībā? Noderīgi ieteikumi sievietēm!

Lauva

Viņa maskas – skaista, spilgta āriene un apģērbs. Viņam ir svarīga „siržu lauzēja” reputācija. It kā viņš būtu karaliski dāsns romantiķis ar aristokrāta manierēm.

Viņa vājības – baidās no necieņas un neuzmanības pret sevi. Mīļākais krēsls, avīze un konjaks. Lauva neveiksminieks sabiedrībā – nožēlojams skats. Seksuālās vājības – mīlestība pret greznību pat gultā.

Jaunava

Viņa maskas – skaidrs loģisks prāts un sistēma visā. Pakalpīgs un punktuāls. Māka valdīt pār sevi.

Viņa vājības – viņam ir jāieņem dzīves pozīcija, jāseko tai aizstāvot un atzīstot to. Savu loģisko pamatojumu vergs. Baidās no atbildības, tāpēc ka pats ir pārāk atbildīgs. Seksuālās vājības – sekss viņam nav bauda un apmierinājums, bet gan iespēja “nolaist tvaiku”.

Ieteikums sievietei: ja jums ir izdevies viņu pārliecināt kaut vienā jautājumā, viņš jūsu dēļ būs spējīgs uz daudz ko.

Svari

Viņa maskas – skaists smaids. Māk atbruņot ar šarmu un māku piekāpties.

Viņa vājības – vienmēr sapņo, ka problēma atrisināsies pati no sevis. Nemāk atteikt. „Zaudē saprātu” spilgtu sieviešu priekšā. Estēts. Viņa garastāvoklis var sabojāties pat no zivju smaržas, kuras jūs cepat viņam vakariņās. Seksuālās vājības – gultā viņam ir vajadzīga vara.

Ieteikums sievietei: visus lēmumus pieņemiet pati. Prom ruļļus un halātu! Skaista kleita, interjers, servēšana, sveces – un viņš ir jūsu.

Skorpions

Viņa maskas – caururbjošs, dažreiz nekustīgs acu skats. Izliekas spēcīgs un uzticams. Dzimis psihologs. Izturība pret jebkuru dzīves sitienu.

Viņa vājības – nežēlīgs pret sieviešu flirtu un koķetīgumu. Vajadzība, lai pieder viss vai nekas. Viņam ir sava morāle, kura atšķiras no vispārpieņemtās morāles, kura ne vienmēr ir saskaņā ar likumu. Bieži slimo no dvēseli graujošām iekšējām pretrunām. Seksuālās vājības – viņš grib mīlēt līdz sāpēm.

Ieteikums sievietei: jums jābūt pacietīgai un bezgalīgi uzticīgai. Iegaumējiet, viņš atceras visu gan apvainojumus, gan priekus.

Strēlnieks

Viņa maskas – cienīgums “uz līdzenas vietas”. Jautrs un dzīvespriecīgs. Viņam vienmēr ir „uzpūsti” sakari, kuri pēc viņa vārdiem, atrisina visu. Mīlestība uz sportu … televizorā.

Viņa vājības – viņš jums sirsnīgi un patiesi stāsta par savām iepriekšējām attiecībām, tai skaitā arī par mīlestības. Mūžīgais vecpuisis: no sievas pie mīļākās un atpakaļ, kamēr pilnībā izliksies. Seksuālās vājības – var ātri “sadegt” intensīvas vēlmes liesmās.

Ieteikums sievietei: nepiesieniet viņu mājai un ģimenei. Paziņojiet, ka pati mīliet brīvību. Kādreiz radiet intrigu ar slepeniem zvaniem un ziediem vāzē.

Mežāzis

Viņa maskas – uzticamība. Mīlestība ar garantiju visa mūža garumā. Emocionālā un materiālā stāvokļa stabilitāte.

Viņa vājības – bez laulības jūtas nepārliecināts. Viņam grūti izrādīt savas jūtas un maigumu. Pašam ļoti nepieciešama mīlestība. Gaida, lai viņš tiktu novērtēts, viņam pateiktos un jūsmotu par viņu. Ļoti vēlas kontrolēt ģimenes budžetu. Seksuālās vājības – viņš vēlas, lai viņu mazliet atraida.

Ieteikums sievietei: neapžilbiniet viņu ar skaistumu un tērpiem, labāk parādiet, cik laba saimniece un māte esat.

Ūdensvīrs

Viņa maskas – nomaldījies, sapņains acu skats, it kā viņa domas ir kaut kur tālu nomaldījušās. Asumiņi – droša pazīme, ka viņš ir par jums ieinteresējies. Gatavs sadraudzēties pat ar savu sāncensi.

Viņa vājības – metas visā jaunajā un neierastajā – vai tas ir cilvēks vai ideja. Vienaldzīgs pret materiālajām ērtībām, var būt apmierināts ar ērtību minimumu. Svarīgi justies nepiesaistītam. Seksuālās vājības – intīmos brīžos mīl neizmērojamu fantāziju.

Ieteikums sievietei: neatklājiet viņam uzreiz savas kārtis. Regulāri ķirciniet viņa ziņkārību.

Zivis

Viņa maskas – dzīvespriecīgs smaids, bet acīs lūkojoties jūs aizpeldat neizmērojamās okeāna tālēs un sapņos. Izteikts romantisms. Cilvēks ar „lielu sirdi” – vienmēr gatavs jūs saprast un nomierināt.

Viņa vājības – viņam grūti atrasties realitātē. Kādreiz aizmirst paēst un ir vienaldzīgs pret personīgajām ērtībām. Liela pašatdeve un kalpošana idejām, draugiem un mīļotajai sievietei. Aiz viņa jokiem slēpjas skumjas un skarbums. Seksuālās vājības – tik ļoti aizraujas ar šo nodarbi, ka var nokavēt darbu.

Ieteikums sievietei: nedrīkst apvainot viņa ideju, viņš to nepiedos. Labāk daliet to kopā ar viņu un palīdziet tai realizēties.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru