Ziemas horoskops – mīlestība un attiecības

ziema

Uzzini, kā zvaigznes nostājušās – par labu vai par sliktu tev?

Mīlestības prognoze decembrim, janvārim un februārim. Kurām Zodiaka zīmēm šis būs veiksmīgs periods jaunu attiecību veidošanai, bet kurām labāk koncentrēties uz karjeru?

AUNS

Ja šajā ziemā jau esi atradis partneri, tad ir garantēts, ka jūs šo ziemu pavadīsiet pasakaini skaisti – gan fiziski, gan emocionāli! Tu jutīsies īpaši motivēts, lai iepazītu arī partnera tumšo pusi, tāpat arī veiksmīgi tiksi galā ar iekšējām bailēm, kuras tevī ir palikušas no iepriekšējām attiecībām.

Iespējams kāds lielāks strīds janvāra sākumā, kur jums kādā jautājumā krasi atšķirsies viedokļi – padomā, cik liela nozīme šai tēmai ir jūsu attiecībās, lai par to strīdētos.

Ja esi brīvs, tad Janvāra beigas sola interesantus pavērsienus mīlestībā. Pievērs uzmanību tavai attīstībai attiecībās un tam, vai tevi tās padara par labāku cilvēku!

VĒRSIS

Šis ir tas laiks, kad kopā ar partneri varat uzsākt kopdzīvi, vai vismaz reāli par to sākt domāt. Citi Vērši izlems, ka šis ir piemērots laiks bērniņa ieņemšanai.

Lai vai kā, niecīgi strīdi jūsu attiecības nekādā veidā neiedragās, taču būtu jābūt piesardzīgiem, kad diskusija ir par pagātnē pieļautajām kļūdām. Iespējams, ka skatīšanās atpakaļ, nevis uz priekšu, nenesīs nekādu labumu, jo īpaši, ja atskatīsieties uz nepatīkamām atmiņām.

Daži Vērši ziemas aukstos mēnešus var izvēlēties pavadīt ar citu partneri un izšķirties ar esošo. Jāatceras, ka iemeslam ir jābūt pietiekami lielam, lai Vērsis izlemtu uzsākt citas attiecības.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!


 

Līdzīgi raksti

Leave a Reply

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

Close