Zodiaka zīmes, kuras šajā rudenī var sagaidīt interesantus pavērsienus mīlestībā

Uzzini, kurām Zodiaka zīmēm šis rudens nesīs jaunus piedzīvojumus un vislielāko veiksmi mīlestībā!

AUNS

Kaut arī jaunu attiecību uzsākšanai var būt viens liels mīnuss – nespēja dalīt uzmanību un laiku gan mīlai, gan pienākumiem, tas jums diži netraucēs, lai pilnība izbaudītu šī gada rudeni. Zvaigznes sola pasakainas attiecības, turklāt, attiecībās esošajiem Auniem šis pavisam noteikti ir piemērots laiks ģimenes pieaugumam. Ja kāds ir plānojis par precēšanos, tad vismaz plānu kalšanas līmenī arī tas nenāks par ļaunu.

Ja esi brīvs, tad šajā rudenī vari pavisam nejauši atrast savu otro pusīti. Tomēr, šoreiz tas notiks tad, kad uz to vismazāk cerēsi. Iespējams, ka attiecības izveidosies ar kādu, kuru pazīsti jau kādu laiku.

LAUVA

Konflikti bija un būs, taču tavs pienākums, Lauva, būs no tiem mēģināt izvairīties. Kad sāksi pavērot pats savu uzmanību, sapratīsi, ka bieži vien tu provocē partneri uz agresīvu vai tev nevēlamu rīcību un vārdiem. Neskatoties uz to, šis periods Lauvām ir mīlestības pilns. Ja esat plānojuši par ģimenes pieaugumu, tad šis tam pavisam noteikti ir piemērots laiks. Nebaidieties izmēģināt kaut ko jaunu! Kopīgu pasākumu apmeklēšana vai hobiju uzsākšana jūs padarīs tikai tuvākus.

STRĒLNIEKS

Pilnvērtīgai mīlas dzīves izbaudīšanai un attiecību veidošanai vai esošo nostiprināšanai rudens mainīgie laika apstākļu Strēlniekiem netraucēs. Šis ir pozitīvs periods jauniem piedzīvojumiem un pieredzēm. Ja esat mēģinājuši tikt pie bērniņa, tad pēc zvaigžņu stāvokļa tam šajā sezonā būtu jāizdodas. Būtībā jebkas, ko mēģināsiet un uz ko cerēsiet, beigās izdosies.

Brīvajiem Strēlniekiem nevajadzētu zaudēt ticību mīlestībai un visam romantiskajam, jo arī jums šis periods var izvērsties par visai romantisku.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru