11. februāra dienas horoskops – nemoki sevi

10

Ko zvaigznes redz šodien?

Auns Ja ar kaut ko neesi apmierināts, tad meklē alternatīvas un citus risinājums! Nāksies likt lietā savas zināšanas!

Vērsis Lai dienu uzsāktu pēc iespējas veiksmīgāk, mēģini aiziet laicīgi gulēt, lai rīt pieceltos agrāk, paēstu un justos izgulējies. Nemoki sevi!

Dvīņi Nemeklē muļķīgus attaisnojumus savai rīcībai! Tu pats lieliski zini, ka arī tevī ir kāda vaina – atzīsti to! Atceries – kļūdīties ir cilvēcīgi!

Vēzis Šodien visvērtīgāko padomu un atziņu saņemsi no tā cilvēka, no kura tu to vismazāk būsi gaidījis. Neuzplijies ar savām problēmām citiem!

Lauva Nerunā sliktu par citiem! Šodien koncentrējies pats uz savu dzīvi un domā par savām problēmām, neapspriežot citu cilvēku privātās dzīves!

Jaunava Šodien padosies viss, ko tu mēģināsi! Lieliska diena jaunu draudzību un kontaktu veidošanai. Labi spēsi saprasties ar apkārtējiem un viņus iedvesmot.

Svari Šodien mēģini paveikt visu, ko esi iecerējis. Ja nespēj tikt galā ar pienākumiem, tad centies plānot savu laiku vai pierakstīt lietas, kuras jāpadara.

Skorpions Romantiska diena. Šodien ar mīļoto cilvēku nodosieties patīkamām sarunām. Dalieties ar saviem piedzīvojumiem un izsakiet labas lietas viens otram!

Strēlnieks Klausies citu ieteikumos, tie var izrādīties tik vērtīgi, ka vēlāk pat nožēlosi, ja nebūsi tos ņēmis vērā.

Mežāzis Šodien esi uzmanīgs ar finansēm! Naudu tērē apdomīgi un iegādājies tikai nepieciešamāko! Lieli pirkumi var ātri salūzt vai izrādīties bojāti.

Ūdensvīrs Tavi slepenie nodomi ātri nāks gaismā, tāpēc šodien esi atklāts un pēc iespējas godīgāks kā pret citiem, tā arī pats pret sevi!

Zivis Šodien padosies viss, ko darīsi. Kāpēc nedarīt kaut ko jaunu un nebijušu? Lieliska diena, kad izmēģināt jaunas nodarbes!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru