11. maijā gaidāms vilku pilnmēness: lūk, kas tev par to jāzina!

Pilnmēness – pats mistiskākais visa mēneša laiks, kad ir vislielākā enerģētika. Lai 2017. gads būtu laimīgs, tad ir svarīgi sagatavoties un sagaidīt mistisko Vilku pilnmēnesi. 

Pilnmēness ir ideāls laiks, kad ievēlēties savu viskārstāko vēlēšanos un spert pirmo soli pretī savam sapnim. Šajā dienā ir patiešām spēcīga enerģētika, kura arī spēj ietekmēt cilvēku prātus. Šis laiks ir piemērots kam jaunam. Nebaidies riskēt un izmēģināt ko jaunu!

Emocionāliem cilvēkiem vajadzētu sargāties no šīs enerģētikas: tā var negatīvi ietekmēt prātu, tādējādi izraisot konfliktus ar tuviniekiem un mīļajiem līdzcilvēkiem. Lai saglabātu labu noskaņojumu varat doties ilgā pastaigā, kuras laikā tu atjaunosi savas iekšējās čakras un smelsies spēku no dabas.

Vilku pilnmēness būs 2017. gada 11.maijā. Mēness būs Skorpiona zvaigznājā. Diena būs parasta tiem cilvēkiem, kuri spēj savas emocijas kontrolēt un ir atvērti jauniem piedzīvojumiem. Labs laiks iepazīties ar jauniem cilvēkiem.

Neļauj apkārtējiem manipulēt ar tevi: saglabā iekšējo mieru, tad jūs viegli spēsiet tikt tam pāri. 11. maijs var izrādīties ne visai veiksmīgs cilvēkiem, kuriem darbs ir saistīts ar tāliem braucieniem, komandējumiem un saistīts ar ceļošanu. Var rasties dažādas problēmas.

Šis laiks ir labvēlīgs lai celtu savas finanses. Šajā laikā ekstrasensi iesaka veikt dažādus naudas rituālus.

11. maijā ir rūpīgi jāseko līdzi savai veselībai. Emocionāliem cilvēkiem var būt šādas problēmas:

  • nervu sabrukumi;
  • zems asinspiediens;
  • dažādas traumas;
  • traucēts miegs.

Lai saglabātu labu noskaņojumu izej biežāk svaigā gaisā un satiecies ar cilvēkiem, kuri ir tev tuvi.

Avots:

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru