12. janvārī dzimušie – kādi viņi ir?!

 

landscape-1450187392-g-97540247

12. janvārī dzimušie apvieno raksturīgākās Mežāžu īpašības ar īpašībām, kas lielākajai daļai šīs zīmes pārstāvju arī nav raksturīgas. Galvenā atšķirība – komunikablitāte un atvērtība, jo tipiskie Mežāži tomēr pārsvarā ir ļoti noslēgti. Šie cilvēki ir lieliski oratoru, kuriem piemīt tikpat lieliska pārliecināšanas māka un harisma!

Arī šajā datumā dzimušie Mežāži ir apsēsti ar darbu. To, ka viņus tik ļoti aizrauj darbs, viņi saprot jau agrā vecumā. Bieži vien šie cilvēki patiešām tik ļoti ierokas darbos, ka aizmirst par visu, kas viņiem ir apkārt!

 

Lasi vēl: Viss, kas Tev būtu jāzina par Mežāža zīmē dzimušajiem

 

Viņiem piemīt visnotaļ dzīvespriecīga daba, tomēr šajā datumā dzimušajiem vajadzētu sekot līdzi tam, lai neizrādītu apkārtējiem pārāk lielu augstprātību, pretējā gadījumā – cilvēki novērsīsies!

Viņus tik ļoti aizrauj pašu idejas, ka viņi reti kad ieklausās kāda cita viedoklī vai padomos. Viņi, kā likums, iet līdz galam un nemaina savas kustības virzienu. Jebkuras neveiksmes viņi mēdz diezgan sāpīgi  pārdzīvot, turklāt šādos gadījumos viņi sirds dziļumos patiesībā nožēlo to, ka izrādīja nevienam nevajadzīgo spītību.


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close