15 nežēlīgi mīlestības padomi, kas darbojas

Mihails Labkovskis ir krievu psihologs, pazīstams ar savu skarbumu izteikumos. Praktizējošs speciālists ar 30 gadu pieredzi var atļauties zināmu spriedumu stingrību, jo viņa pieredze glābj gan ģimenes, gan dzīvības.

 

Tiem, kas meklē

Nevienam nav vajadzīgs kāds, kurš pašam sev nav vajadzīgs. Un tas, kurš pieņem sevi tādu, kāds viņš ir, dzīvo “garšīgu”, pilnvērtīgu dzīvi, neskatoties uz visām iespējamām ikdienas problēmām.

Ja jums nepatīk vīrietis pirmajā, otrajā, trešajā randiņā, tad nevajag iet uz ceturto. Pirmajās tikšanās reizēs vīrietis parāda sevi vislabākajā veidā, un, ja jums jau ir nepatīkami būt kopā ar viņu, no šīm attiecībām nekas labs nesanāks.

Kas attiecas uz jaunām, veiksmīgām un skaistām sievietēm, kuras nevar atrast partneri, jo  viņām, redz ir augsti standarti, tā ir nespēja veidot attiecības un bailes no attiecībām.

Ja vēlaties apprecēties, jums jāpārtrauc domāt par to. Tas ir tas pats, kas vēlme, lai jums piederētu lelle, plīvurs un pārējie sūdi. Veseliem cilvēkiem situācija ir nedaudz citādāka. Pirmkārt, viņām ir vēlme mīlēt. Ar šo vajadzību mīlēt viņas atrod vīrieti, kurš viņas mīl.

Lasi arī: Šīs ilustrācijas parāda mūsu sabiedrības sliktākās īpašības

Jums nekad nav lieki jāsarunājas ar precētiem vīriešiem. Zivis tiek tirgotas zivju veikalā, gaļu pārdod gaļas veikalā. Netērējiet savu laiku, ar mērķi nocelt vīru citai. Precētam vīrietim sieva nav vajadzīga, viņam tāda jau ir mājās.

 

Tiem, kas ir attiecībās

Ja vēlaties apprecēties, bet satikties vai pat dzīvojat kopā pusgadu vai gadu, un nekas nenotiek, jums vienreiz ir jāpajautā viņam, vai viņš vēlas ģimeni un kāzas. Ja vīrietis nav gatavs dibināt ģimeni, tad ir laiks no viņu atvadīties. Bez skandāliem, protams. Sakiet “man pret tevi ir  siltas jūtas un tas tā arī paliks, bet tikai attālināti no tevis.”

Jebkura – un es to uzsveru – jebkura sieviete, kura gadiem ilgi sēž mājās un nodarbojas tikai ar mājsaimniecību un bērniem, degradē savu potenciālu. Tas ir neizbēgami. Un galu galā vīrietim kļūst garlaicīgi ar savu sievu, viņš sāk viņu uzskatīt par stulbu, un tur līdz šķiršanās lēmumam ir pus solis. Un ņemiet vērā: sākotnēji vīrietis parasti neko neuzstāj – tā ir sieviete, kura ar prieku un aplausiem nolēma palikt mājās.

Ja viņš jūs kaitina, vienkārši šķiraties no viņu. Nebaidieties būt viena. Neviens vīrietis uz visas pasaules nav tā vērts, lai jūs sevi salauztu un noliektos zem viņa, atstājot novārtā savas vēlmes un vajadzības. Neviens.

Tas ir vienkārši: viņš ir tāds, kāds viņš ir. Un tu esi tāda, kāda esi. Vai nu jums irt labi kopā, vai arī jums ir nepieciešams šķirties. Un labāk to darīt, pirms esat paņēmuši hipotēkāro kredītu un dzemdējuši trīs bērnus.

Tas, kurš ir garīgi vesels, koncentrējas uz savām jūtām un vienmēr izvēlas pats. Ne skaistums, ne mīlestība neprasa upurus. Un, ja tomēr prasa, tas noteikti nav jūsu. Pazūdi. Nav nekā tāda, kā dēļ ir vērts kaut ko paciest attiecībās.

 

Visiem

Visu mūžu uz pirkstu galiem nenostāvēsi, un sarūgtināt kāud vienmēr ir daudz sāpīgāk, nekā jau sākotnēji parādīt sevi tādu kāda esi.

Cilvēki, kas nemīl sevi, nevar mīlēt viens otru, tāpēc arī viņi nevar būt laimīgi.

Ir jātiek galā ar savu galvu, nevis ar pielūdzējiem. Kad sieviete saka: “Es mīlēju”, tas bieži nav stāsts par mīlestību. Tas bieži ir stāsts par problēmu radītāju, kurš viņai piegādāja tik ļoti nepieciešamās ciešanas. Veselīgas mīlestības gadījumā tas būtu stāsts par laimi.

Lasi arī: 25 vārdi, kuri raksturo katru zodiaka zīmi

Ja jums nepatīk, kā viņš izturas pret jums, izdara kaut ko nepatīkamu, jūs viņam to aizrādiet tikai VIENU REIZI! Ja nekas nemainās – ardievas.

Normāls cilvēks neturpina attiecības, kurās viņu neciena. Pat vairāk – viņš tādas neuzsāks.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru