Viņi ir vienkārši “necaursitami”: 3 zodiaka zīmes, kas prot atvirzīt no sevis negatīvo enerģiju

Katram no mums ir savs enerģētiskais lauks. Ja tas ir vājš, tad caur to var ietekmēt cilvēku negatīvā veidā. Noteikti esat pamanījuši, ka dažu cilvēku klātbūtnē manāms spēku izsīkums un pasliktinās garastāvoklis. Tas viss ir negatīvas ietekmes rezultāts.

Bet starp zodiaka zīmēm ir tādas, kuras labi prot atvairīt negatīvismu, kas sūtīts viņu virzienā. Un, kas ir jo īpaši interesanti, viņi paši ļoti bieži nemaz nenojauš par savām spējām.

Nr.3. – Mežāzis

Mežāži ir diezgan praktiski. Viņi nepraktizē ezotēriku un netic nekam mistiskam. Mežāži balstās tikai uz sausiem faktiem. Viņiem attiecībā uz jebko ir savs viedoklis, un viņi nekad neies citu cilvēku pavadā, ja tas būs pretrunā ar viņu principiem.

Kad Mežāzis jūt, ka komunikācija ir cilvēku ir viņam nepatīkama, tad viņš cenšas samazināt sarunu līdz minimumam. Turklāt vērojama tendence, ka, ja kāds novēl neveiksmi Mežāzim, vai viņu apskauž, tad negatīvais atgriežas pie paša ļaundara.

Nelabvēlis izjutīs spēku izsīkumu un var sākt slimot. Tāpēc labāk nešķērsot Mežāzim ceļu.

 

Nr.2. – Dvīņi

Dvīņiem ir ļoti viegli atrast kopīgu valodu teju ar jebkuru nepazīstamu cilvēku. Dvīņi var stundām ilgi runāt par neko – viņi vienkārši mīl šo nodarbi. Sarunas laikā Dvīņi neapzināti atbrīvojas no negatīvās enerģijas. Viņi to pilnībā neitralizē.

Dvīņi prot ap sevi uzcelt nepārvaramu sienu, kas burtiski atvaira visa veida negatīvismu. Dvīņi ir praktiski imūni pret kritiku un ļaunām piezīmēm. Visu negatīvo viņi nosuta atpakaļ pie adresāta.

Labākā aizsardzība – uzbrukums. Un tieši šo noteikumu izmanto Dvīņi. Tas viņiem palīdz stāties pret citu cilvēku spiedienu un palīdz nepazaudēt sevi.

Lasi arī: 3 zodiaka zīmes, kurām JŪNIJĀ, ar lielu iespējamību, bet negaidīti sāksies jauna un skaista dzīve

 

Nr.1. – Zivis

Neskatoties uz to, ka Zivis ir ļoti uzmanīgas un jūtīgas pret apkārtējo pasauli, tomēr viņas neļaujas apkārtējo ietekmei. Zivīm ir sava iekšējā slepenā paslēptuve un viņi prot tur paslēpties.

Zivis var tik ļoti norobežoties no sarunas ar cilvēku, ka var pilnībā pazaudēt sarunas saturu. Zivis tā uzvedas, kad saprot, ka no cilvēka nāk negatīvisms.

Šādos brīžos Zivis paslēpjas savā iekšējā slēptuvē un saglabā savus spēkus. Un vēl bieži gadās tā, ka Zivis “atdod” atpakaļ visu negatīvo sarunas biedram, turklāt daudzkārt vairāk. Visu to viņi dara neapzināti. Tāpēc ar Zivīm labāk neveikt šādus līdzīgus eksperimentus.

Iesaki šo rakstu citiem!

COMMENTS

Pievienot komentāru