2017. gada horoskops Čūskas gadā dzimušajiem: mīlestība, karjera, veselība!

o-snakes-facebook

Līdz ar Ugunīgā Gaiļa gada atnākšanu ļoti daudzi no Jums jutīs spēka un pārliecības pieaugumu, kas palīdzēs Jums īstenot visas Jūsu šī gada ieceres! 

Šo gadu var uzskatīt par periodu, kad Jūsos pamodīsies neizskaidrojama enerģija, ko papildinās arī radošais vilnis. Čūskas pašas pat nepamanīs, kā līdz ar pavasari pie Jums sāks tiekties cilvēki. Čūskas gadā dzimušie vīrieši, pateicoties savām radošajām spējām, var gūt plašāku atpazīstamību.

Lasi vēl: 2017. gada horoskops Zirga gadā dzimušajiem: mīlestība, karjera, veselība!

Ja Jūs šajā gadā vēlaties doties kādā ceļojumā, tad zvaigznes paredz, ka šī vēlme, visticamāk, nepiepildīsies, jo Čūskas lielāko daļu laika šajā gadā pavadīs birojā. Sākumā Jūs, iespējams, šī situācija neiepriecinās, taču gada vidū Jūs sapratīsiet, ka stabilitāte darbā, priekšniecības cieņa un labas attiecības ar kolēģiem ir svarīgākas par vienu vienīgu izbraucienu, turklāt Jums blakus būs cilvēks, uz kuru Jūs vienmēr varēsiet paļauties.

 

Šķir nākamo lapu, lai iepazītos ar 2017. gada horoskopu Čūskas gadā dzimušajiem 


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close