28. decembra dienas horoskops – kavēsies sāpīgas un arī patīkamās atmiņās

Uzzini, kas šodien gaidāms katram zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

 

Auns Šodien kavēsies sāpīgas un arī patīkamās atmiņās, sapratīsi, kuras pagātnes izvēles ir darījušas tevi stiprāku un devušas pieredzi.

Vērsis Šodien esi vērīgs, būs kāda zīme, kas liecinās par steidzamu pārmaiņu nepieciešamību.  Iespējams, pienācis laiks mainīt vidi vai sašaurināt draugu loku.

Dvīņi Iepriecini sevi, iegādājoties to, ko tava sirds jau sen kāro. Nav svarīgi vai tas būtu kāds našķis, vai lielāks pirkums. Laiks pievērsties draugiem, ja vēlies saglabāt draudzību.

Vēzis Tevi nepamet sajūta, ka kāda dēļ tu esi gatavs teju uz visu, bet otrs pat necenšas, lai liktu tev justies labāk. Padomā, kuri cilvēki ir tevis vērti!

Lauva Nevelti laiku garām sarunām par nenozīmīgām lietām, labāk izdari ko svarīgu! Iemācies ko jaunu vai noskaties kādu labu filmu!

Jaunava Pienācis laiks fokusēties uz lietām, kurām jau kādu laiku neesi pieķēries. Piemērota diena darbu darīšanai un jaunu lietu apgūšanai.

Svari Laika pavadīšana vientulībā nemaz nebūtu tik slikta ideja, jo tev nepieciešama atpūta un laiks pārdomām. Fokusējies uz sevi!

Skorpions Gaidāma strīdīga situācija, kas tevi var atstāt neveiklā situācijā – esi apdomīgs un izvēlies izteicienus prātīgi! Nepieturies pie saviem principiem tik ļoti, esi atvērtāks!

Strēlnieks Iemācies nodalīt privāto dzīvi no darba! Sapņu realizēšanai piemērota diena, taču esi uzmanīgs, tērējot naudu!

Mežāzis Ja nepārtraukta domāšana par savām problēmām ir tava īstā taktika to risināšanai – nemaini to! Neņem vērā to, ko tev saka citi, šodien klausi tikai savai sirds balsij!

Ūdensvīrs Tev to nepatiks dzirdēt, bet tu neesi pilnībā apmierināts ar pašreizējo situāciju. Pienācis laiks kaut ko pamainīt savā ikdienas rutīnā.

Zivis Pārskaiti savas finanses un pārdomā to, kā tu tērē savu naudu! Šodien spontānus pirkumus labāk neveikt! Mazāk runā, vairāk klausies!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru