28. janvāra dienas horoskops – nezaudē cerību!

Auns Diena piemērota nopietniem darbiem, tāpēc neļauj citu garastāvoklim bojāt tavas koncentrēšanās spējas un darba gaitu!

Vērsis Samierinies ar notiekošo, pat tad, ja šķiet, ka visi ir pret tevi. Vēlāk tu pats sapratīsi, ko darīji nepareizi. Pagaidām labākais būt vēsam un ieturētam.

Dvīņi Izmanto šo dienu, lai pakāptos pa karjeras kāpnēm. Vai tā būtu papildus mācīšanās, jauni ierosinājumi, galvenais – nesēdi, rokas klēpī salicis!

Vēzis  Tu neciet to, ka tev kāds ignorē, taču šodien neliecies traucēts un neļauj tam bojāt tavu garastāvokli. Labāk velti uzmanību kam daudz nozīmīgākam.

Lauva Šodien dari visu, lai nezaudētu kāda līdzcilvēka uzticību. Ja esi ko apsolījis kādam, tad šī diena būtu piemērota, lai solījumu beidzot izpildītu.

Jaunava Blakus lietas tev traucēs, tāpēc koncentrējies tikai vienam darbam, necenšoties dalīt uzmanību. Piedomā pie tā, kam tu stāsti informāciju par citiem!

Svari  Klausi savai sirdsbalsij un ļauj tai sevi vadīt! No nopietnu lēmumu pieņemšanas šodien ieteicams izvairīties. Pieķeries darbiem ar vēsu prātu!

Skorpions Par tevi kāds smejas, tāpēc parādi savu lepnumu un izvairies no kontakta ar kādu, kas tavu dzīvi nesen ir atstājis.

Strēlnieks Esi vērīgs! Iespējams, ka ir kāds, kas no tevis ko slēpj! Tava intuīcija tev to liks noprast, tāpēc šodien vadies pēc sajūtām!

Mežāzis Emocijas sitīs augstu vilni! Tas, cik labas vai sliktas tās būs, ir atkarīgs no tavām pagātnes izvēlēm un darbībām.

Ūdensvīrs Uzzināsi ko jaunu un pārsteidzošu, bet pagaidām, lai tas paliek pie tevis! Uzmanīgi ar finansēm, iegādājies tikai to, kas tev pašlaik ir patiešām nepieciešams.

Zivis Ja esi brīvs – šī diena ir labvēlīga, lai ar kādu iepazītos, pat internetā. Iespējams, ka satiksi kādu, kas tavai sirdij liks pukstēt straujāk!

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru