3 lietas, kas jāatceras, kad viss ir nogājis greizi

Sāpes ir daļa no izaugsmes

Kad klājas grūti, atgādini sev, ka nekas nenotiek bez iemesla. Aizmirsti sāpes, bet vienmēr atceries to, ko tās tev iemācīja. Tas vien, ka esi nonācis grūtībās, nenozīmē, ka tev nekas nesanāk.

Esi pacietīgs un domā pozitīvi. Atceries, ka pastāv divu veidu sāpes: tās, kas sāp, un tās, kas tevi izmaina. Ļaujoties dzīves notikumiem, nevis pretojoties, abu veidu sāpes palīdz tev pilnveidoties.

Dzīvē viss ir īslaicīgs

Katru reizi, kad līst, lietus arī beidzas. Katru reizi, kad tu savainojies, brūces sadzīst. Tāpēc, ja šobrīd viss ir kārtībā, tad izbaudi to, jo nekas neilgst mūžīgi. Ja kaut kas noiet greizi, neuztraucies, jo arī tas neilgs mūžīgi.

Uztraukšanās un sūdzēšanās neko nemaina

Tie, kuri visvairāk sūdzas, parasti izdara vismazāk. Vienmēr ir labāk, ja mēģini sasniegt kaut ko dižu un ciet neveiksmi nekā tad, ja nemēģini neko un gūsti panākumus. Neatkarīgi no tā, kas notiek ilgtermiņā, atceries, ka patiesa laime atnāks tikai tad, ka pārstāsi sūdzēties par savām problēmām un būsi pateicīgs par tām problēmām, kuru tev nav.


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close