Burvju rituāls: 40 adatas dūrieni vēlmes piepildīšanai

diegs_adata
Mazs rituāls, kas zināms daudzām Austrumeiropas tautām, sola ātru un veiksmīgu sadzīvisku vēlmju piepildīšanos.

Ņem vērā, ka šī maģija nederēs dzīves ceļa mainīšanai un vispār neko ļaunu nevienam nevar nodarīt. Ja nu vienīgi tava ikdiena kļūs tīkamāka!

 

Ņem diegu, iever to adatā un čukstus izrunā savu vēlēšanos. Diegam jābūt samērā garam, lai pietiktu 40 dūrieniem.

Ja kļūdīsies un diega nepietiks, nedrīkst ņemt citu diegu, lai pabeigtu rituālu. Par to pašu vēlēšanos visu procesu no sākuma arī nedrīkst atkārtot, citādi augstākie spēki kļūšot visai dusmīgi. Nepareizi aprēķināts garums – tā ir augstāko spēku griba, kas parāda tev, ka izpildīt vēlēšanos nav iespējams.

Tātad domās lūdz gaišos spēkus piepildīt sapni un izdari vienu dūrienu uz izraudzītā auduma. Pēc tam adatu iedur audumā un atstāj līdz nākamajai dienai.

Otrajā dienā izdara otro dūrienu tieši pāri pirmajam. Var novietot dūrienus līdzās, veidojot vēlmju celiņu, tikai atceries, ka šai taciņai jābūt taisnai, citādi vēlme piepildīsies līkloču ceļā.

Tādā garā, kā jau var nojaust, turpina 40 dienas pēc kārtas. Pēc četrdesmitā dūrienā vēlmi izrunā skaņi četras reizes, vēršoties pie četrām debespusēm, un sasien mezgliņu.

Ja ne reizi neesi izlaidusi vēlēšanos un arī neaizmirsi savu vēlēšanos, tā noteikti piepildīsies 40 dienu laikā pēc rituāla pabeigšanas.

Iesaki šo rakstu citiem!

Pievienot komentāru