3 Zodiaka zīmes, kuras ir nežēlīgi kaislīgas

Seksuālo enerģiju “pārvalda” planēta Marss.

Tiem cilvēkiem, kuru astroloģiskajā dzimšanas kartē planētas atrodas Marsam draudzīgās Zodiaka zīmēs, ir izteiktāka šī kaislīgā enerģija- tā ir kaisles, darbības un uzvarētāja enerģija…

Skorpions

Šai Zodiaka zīmei visa dzīve paiet kaislībās, un, protams, arī tajās, ko var sastapt gultā. Tā kā Skorpioni ir ļoti enerģiski un spēcīgi izjūt emocijas, tad apvienojot šos abus, rodas nevaldāmas emocijas, kuru varā šīs zīmes pārstāvji labprāt nonāk. Kaislīga mīlas dzīve ir tā, kas Skorpionam palīdz justies dzīvam un pilnasinīgam, tāpat to novērtē arī viņa partneris/e. Lai nu kā, bet nekad neredzēsiet Skorpionu, kurš gultā guļ,  kā pagale. Viņu piešķilt ir tīrais nieks, un vislielākā bauda!

Pārējās 2 Zodiaka zīmes atradīsi, šķirot nākamo lappusi:


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close