30. septembra dienas horoskops – atpūties!

Uzzini, kas šodien sagaidāms katras zodiaka zīmes pārstāvim!

Ja tavu prātu nomāc kādi jautājumi un tu meklē atbildes uz tiem, vai tevi vienkārši interesē iespējamie šīs dienas notikumi, tad izlasi šīs dienas horoskopu! Noskaidro, kā zvaigznes šodien ir nostājušās – tev par labu vai par sliktu?

AUNS Tu šodien atgūsi iekšējo un ārējo balansu. Vajadzīga būs ekstra deva uzmanības un rūpju, tādēļ izvēlies blakus pareizos cilvēkus.

VĒRSIS Būs nepastāvīgs garastāvoklis. Nav piemērotas aktivitātes, uz kurām ir ļoti jāfokusējas. Atpūties un ļauj arī citiem atpūsties.

DVĪŅI Atsakies no fiziskām aktivitātēm, ir iespējama savainošanās. Nāksies risināt citu cilvēku problēmas. Šodien spontānas tikšanās.

VĒZIS Šodien koncentrēsies uz sevi vai arī saviem tuvākajiem. Pirms ķeries pie nopietnām lietām, pārbaudi, vai tev ir viss nepieciešamais.

LAUVA Nav nepieciešamas enerģiskas aktivitātes. Noliec sev mērķi un tu to, visticamāk, arī sasniegsi. Gaidāma saspringta situācija.

JAUNAVA Šodien tev būs fokuss uz materiālām lietām. Neiznieko enerģiju nevajadzīgām lietām, koncentrējies uz konkrētām vēlmēm.

SVARI Ļoti enerģisks garastāvoklis. Gribēsies mētāties apkārt. No ļoti lepna un par sevi pārliecināta kļūsi viegli ievainojams.

SKORPIONS Piedzīvosi spēcīgas emocijas, kuras dienas laikā vajadzēs noslēpt. Šodien vari gaidīt finansiālu atbalstu no tuviniekiem.

STRĒLNIEKS Jo enerģiskāk uzsāksi šo dienu, jo ātrāk redzēsi visus rezultātus. Būs notikumi, kas raisīs daudz pozitīvo emociju.

MEŽĀZIS Uzmanies no tā, ka nedari vairāk nekā spēj. Neiznieko naudu, šodien tā pārāk labi tērēsies. Sazinies ar mīļajiem.

ŪDENSVĪRS Laba diena, lai uzsāktu kaut ko jaunu, ko jau ilgi esi vēlējies. Būsi pārsteigts par to, cik ļoti liels progress šodien tiks pamanīts.

ZIVIS Zvaigznes tevi šodien apveltīs ar optimismu, pašapziņu un drosmi. Šodien tu vari atļauties gandrīz pilnīgi jebko. Izvairies no nepatikšanām.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru