Ābolu etiķis kā brīnumlīdzeklis- 10 veidi, kā to izmantot, lai uzlabotu veselību

ab

Vai ābolu etiķis ir viens no brīnumlīdzekļiem, kas atrodams ikvienā virtuvē? Jā, tas ir. Uzzini 10 veidus, kādos izmantot ābolu etiķi, lai uzlabotu tavu pašsajūtu un veselību ilgtermiņā.

1. Svara zaudēšanai

Etiķskābe samazina apetīti un vienlaikus arī uzlabo metabolismu – ābolu sidra etiķis ir lieliska formula, lai atbrīvotos no pāris liekajiem kilogramiem.

2.Kakla iekaisuma ārstēšanai

Vairums baktēriju nespēj izdzīvot skābes apstākļos, tādēļ katru reizi, kad sajūti nepatīkamas sajūtas kaklā vai arī pirmās iekaisuma pazīmes, sajauc ābolu etiķi ar ūdeni (protams, atšķaidi līdz dzeramai koncentrācijai) un izskalo kaklu ar to.

3. Pret pārēšanos

Pirms pusdienām/brokastīm/vakariņām izdzer glāzi silta ūdens, kam pievienota ēdamkarote ābolu etiķa – tā tu izvairīsies no pārāk liela apēstā ēdiena daudzuma un galu galā jutīsies labi.

4. Svaigākai elpai

Atšķaidīts ābolu etiķis jau sen pazīstams kā lielisks mutes dobuma atsvaidzinātājs.

5. Pret blaugznām

Ābolu etiķa skābe maina tava skalpa pH līmeni, padarot to noturīgāku, cīnoties pret blaugznu rašanos. Proporcijās 1 pret 1 sajauc ābolu etiķi un ūdeni izsmidzināmā pudelē un izsmidzini to uz savas galvas āda. Ietin galvu dvielī un nogaidi 15 līdz 40 minūtes. Tas izmagā galvas ādu un procesu atkārto divreiz nedēļā optimālam rezultātam.

6. Pret akni

Dabiskais ādas tonizētājs liek tavai ādai izskatīties starojošai. Ābolu etiķa antibakteriālās īpašības novērš aknes radītās problēmas, kontrolē to normas robežās un arī vienlaikus mīkstina ādu.

7. Pret muskuļu krampjiem

Muskuļu krampji parasti ir kalcija trūkuma pazīme – un ābolu etiķis tieši ir bagāts ar kalciju. Sajauc divas ēdamkarotes ābolu etiķa, vienu ēdamkaroti medus un glāzi silta ūdens un lieto iekšķīgi.

8. Pret zilumiem

Nomierinošais efekts palīdz nomaskējot zilumu radītos trūkumus epidermā. Samitrini papīra dvieli ābolu etiķī un atstāj to uz ziluma zonas.

9. Samazinot glikozes līmeni asinīs

Vairāki pētījumi ir pierāfījuši ābolu etiķa iedarbību, samazinot glikozes līmeni asinīs. 2 tipa diabēta slimnieki, kas katru vakaru piems miega lietojuši 2 ēdamkarotes ābolu etiķa, uzrādījuši par 4 līdz 6 procentiem zemāku glikozes līmeni asinīs.

10. Pret žagām

Kad ierastās metodes pret žagām nestrādā, pamēģini ābolu etiķi, – vesela ēdamkarote, kas iedzerta uzreiz un bez apstājas, palīdzēs nomierināt žagas.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru