Astoņi vēji. Kāda ir katra vēja enerģētika un kā noteikt sev labvēlīgo vēju?

Pavisam ir astoņi vēji: četri galvenie un četri papildu vēji. Galvenie ir saistīti ar debespusēm, tie ir paši varenākie, ar spēcīgu individualitāti apveltīti vēji. Tos uzskatīja par vīrišķajiem vējiem, no kuriem dzimst karotāji un līderi, kas spēj mainīt pastāvošo dzīvi.

Savukārt četri papildu vēji ir vājāki, maigāki, kaprīzāki un klusāki, un tos dēvēja par sievišķajiem vējiem. Tie ir atbildīgi par to, lai pasaulē nāktu maigas dabas būtnes, kas atbild par pasaulē valdošo harmoniju.

Austrumu vējš
Tā enerģija atbilst austošas saules enerģijai. Tas ir dzīvību radošs, jo visu ap sevi modina un dāvā gan spēku, gan iedvesmu. Austrumu vējš ir arī aktīvas darbības iemiesojums, tas rada valdonīgas personības, līderus, kuru aicinājums ir valdīt pār sevi un visu pasauli. Senie grieķi austrumvēju sauca par Evru.

Dienvidu vējš
Tā enerģija ir dienas vidus enerģija – karsta un kaislīga. Cilvēki, kas dzimuši šā vēja ietekmē, spēj visus aizdegt, uzkurināt un vest sev līdzi ļaudis, prot tos apvienot un saglabāt kolektīvā stabilitāti. Šie cilvēki ir neapstrīdami līderi, bet ne tādi individuālisti, kādi dzimuši austrumu vēja ietekmē. Grieķijā dienvidvēju sauca par Notu.

Rietumu vējš
Rietumvējš ir apveltīts ar rietošas saules spēku, kas dod dzīvību zinātnes un mākslas cilvēkiem, dāvā viņiem fantāzijas un iedvesmas spārnus. Šie cilvēki ir altruisti – pirmām kārtām domā par citiem un tikai pēc tam par sevi. Viņi ir humāni, cēlsirdīgi un žēlsirdīgi, tiecas izzināt apkārtējās pasaules likumus un nodot šīs zināšanas citiem. Arī viņi ir līderi – humānas pasaules pārveides līderi. Senajā Grieķijā dienvidvēju sauca par Zefīru.

Ziemeļu vējš
Ziemeļu platuma grādos šo vēju identificē ar pusnakti. Tas dod dzīvību aukstasinīgiem un cietsirdīgiem cilvēkiem, spējīgiem mainīt apkārtesošo materiālo pasauli. Viņi, tāpat kā visi iepriekšējie, ir nenoliedzami līderi, kas mērķtiecīgi pārvar visus savā ceļā esošos šķēršļus, atklājot savu cietsirdību un aprēķinu. Senie grieķi ziemeļvēju sauca par Boreju.

Dienvidaustrumu vējš
Tas nes sev līdzi dienas pirmās puses spēku, kas savu maksimumu sasniedz pulksten 10.00 priekšpusdienā. Tas ir novatoru, visās dzīves jomās spēcīgu personību un progresa nesēju vējš. Taču visas viņu novitātes pamatojas uz to, kas jau sen ir zināms.

Dienvidrietumu vējš
Saistīts ar dienas otro pusi un savu maksimumu sasniedz ap pulksten 16.00. Šis ir intelektuālā darba cilvēku: zinātnieku, filozofu un skolotāju vējš. Viņu sūtība ir nest cilvēkiem zināšanas, saistot pagātnē uzkrātās zinības ar nākotnes zinātnēm. Viņi ir intelektuālie vidutāji, taču reizumis mēdz nonākt daudz spēcīgāku personību ietekmē. Visveiksmīgāk darbs viņiem rit, strādājot kolektīvā.

Ziemeļaustrumu vējš
Ziemeļaustrumu vējš atnāk kopā ar gaiļu dziesmām un maksimāli spēcīgs ir aptuveni 4.00 no rīta. Tas vienlaikus spēj uzpūst gan ledainu vēsumu, gan apņemt ar patīkamu siltumu. Šis vējš rada cilvēkus ar spilgti izteiktām egoistiskām iezīmēm, kuri tajā pašā laikā ir materiālo labumu radītāji pārējiem. Daudzi no viņiem kļūst par celtniekiem, arhitektiem, galdniekiem un… ārstiem.

Ziemeļrietumu vējš
Ir noslēpumainais vēlo vakara stundu vējš, kas valda no saules rieta līdz pusnaktij. Tas, uzkurinot iztēli, modina cilvēkā slēptākās jutekliskās vēlmes. Ziemeļrietumu vējš ir mitrs un auksts, spējīgs atņemt cilvēkam viņa siltumu. Lai kopā ar siltumu neaizplūstu arī labestīgā sākotne, šiem cilvēkiem līdzās jābūt gudram padomdevējam: vecākiem, skolotājam, darba vadītājam, ģimenes partnerim, kurš vienmēr varētu koriģēt viņu rīcību.

Kā noteikt savu vēju
To var izdarīt, veicot vienkāršas aritmētiskas darbības.

Formula vīriešiem: skaitlis, ko veido divi pēdējie dzimšanas gada cipari, jāatņem no simta. Iegūtais skaitlis jāizdala ar deviņi un jāiegaumē atlikums, kas rodas pēc dalīšanas. Piemēram, ja dzimšanas gads ir 1956., pēdējie divi cipari veido skaitli 56, kuru atņemot no 100, iegūst 44. Izdalot 44 ar 9, tiek iegūts atlikums (44:9=4, bet atlikum – 8).

Formula sievietēm ir nedaudz citāda: no skaitļa, ko veido dzimšanas gada pēdējie divi cipari, jāatņem 4 un iegūtais skaitlis jāizdala ar 9. Arī šajā gadījumā galvenā nozīme ir atlikumam, kas rodas pēc dalīšanas. Piemēram, ja dzimšanas gads ir 1943., vispirms no 43 jāatņem 4 (tas ir 39), bet pēc tam 39 jāizdala ar 9, iegūstot atlikumu 3 (39:9=4, atlikumā paliek 3).

Pēc tam jāskatās, kuram vēja virzienam katrs atlikums atbilst.

Ja atlikums ir 1, cilvēka maģiskais virziens jeb viņa maģiskā vēja virziens ir no ziemeļiem – tātad ziemeļvējš.
Ja atlikums ir 2 – tas ir dienvidrietumu vējš.
Ja atlikums ir 3 – tas atbilst austrumvējam.
Ja atlikums ir 4 – tas ir dienvidaustrumu vējš.
Ja atlikums ir 5 – vīrietim tas ir dienvidrietumu vējš, bet sievietei ziemeļaustrumu vējš.
Ja atlikums ir 6 – tas ir ziemeļrietumu vējš.
Ja atlikums ir 7 – tas ir rietumvējš.
Ja atlikums ir 8 – tas ir dienvidvējš.

Kā izmantot savu vēju
Kad individuālais vējš noteikts, nepieciešama tāda vienkārša lietiņa kā kompass. Ar to jānosaka šā vēja virziens dzīvojamajā telpā, darba kabinetā, mājā. Pēc tam krēsls jānovieto tā, lai šis vējš pūstu tieši sejā. Tie, kas to prot, var 15–20 minūtes pameditēt, bet, ja meditācija ir sveša lieta, var šo pašu laiku mierīgi pasēdēt, ne par ko nedomājot.

Pēc tam jāsalīdzina savas sajūtas: kādas tās bija pirms tam un kādas ir tagad. Ja ne gluži pirmajā, tad otrajā vai trešajā reizē noteikti būs sajūtama viegla vēja vēsmiņa līdzās un apkārt – tā, it kā šis vējš būtu pieskāries vai pat apņēmis.

Ja vajadzīga sava vēja palīdzība, karsti vēloties, to var saņemt, sajūtot, kā tas ieplūst ķermenī, piepilda to ar
dzīvinošu spēku, turpmāk mainot dzīvi uz labo pusi, tuvinot panākumus, dāvājot bērnu ar minētajām rakstura iezīmēm.

Tikai, lai tas notiktu, vējš trīs reizes čukstus jāuzrunā: jālūdz, lai tas kliedē visas skumjas, bēdas un šaubas, jāapliecina, ka tas tiek gaidīts, ka viņam tic. Striktas formulas nav, katrs šo uzrunu var veidot pēc saviem ieskatiem, tikai tai jābūt iespējami īsai un skaidrai.

Pēc tam – vizualizācija. Jāiztēlojas, kā priekšā atveras baltas vai gaišzilas durvis un caur tām uz jums plūst enerģijas plūsma. Šīs enerģijas ir tik daudz, ka tajā var burtiski peldēt un izskalot gan savu ķermeni, gan domas.

Bet pēc tam šis spēks jāuzņem sevī un jāpievieno savai esošajai enerģijai.

Sajūtot, ka abas enerģijas ir apvienojušās, maģiskais vingrojums jāpabeidz. Bet pirms tam atvērtās enerģētiskās durvis aizvērt nav nepieciešams, jo caur tām tiks saglabāta saikne ar Visuma enerģiju.


 

Līdzīgi raksti

 • No Post found

 • loading...
 • Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close