Dabas amuleti – spēcīga maģija, kas var palīdzēt dzīvot


Augiem ir kāda apbrīnojama īpašība – tie vārda vistiešākajā nozīmē “izsūc” no cilvēka tam kaitīgo enerģiju. To enerģiju, kas ar laiku noved pie slimībām.

Dziednieki, kas to zina jau sen, vienmēr ieteikuši ļaudīm nēsāt sev līdzi atbilstošus augu amuletus. Par amuletu var izmantot gandrīz vai visus kokus, krūmus, augu lakstus, ziedus un pat saknes. Tie spēj daudz ko: piemēram, aizsargāt no ienaidnieka, piesaistīt veiksmi, pasargāt no ļaunas acs, pagarināt mūžu utt.

Ozols ir varenības un veiksmes simbols. Nēsājot līdzi ozola lapas vai mizu, šie talismani stiprina cilvēka fizisko spēku un nes veiksmi.

Talismans ir arī zīles. Tās rūpējas par mūža ilgumu un vairo enerģiju.

Āboliņš visos laikos uzskatīts par vienu no spēcīgākajiem augiem-amuletiem. Īpaši vērtīgs ir augs ar četrām lapiņām, kas cilvēku programmē veiksmei. Uzskata, ka četras lapiņas simbolizē stipru veselību, mīlestību, bagātību un slavu. Šis ir arī viens no retajiem amuletiem, kas vienādi palīdz gan svaigā, gan kaltētā veidā. Īpaši spēcīgi āboliņš ietekmē cilvēkus, kas dzimuši Vēža un Zivju zīmē.

Kukurūzas vālīte ir amulets, kas piesaista naudu.

Kaltēta lucerna, ja to uzglabā mājās, palīdz saglabāt materiālo labklājību.

Muskatrieksts nes veiksmi kopumā, bet jo īpaši azartspēlēs. Lai tas savu pienākumu pildītu, kā nākas, muskatrieksts jānēsā līdzi sarkana flaneļa maisiņā.

Kinzas sēklu pienākums ir daudzu slimību, īpaši saaukstēšanās un iekšējo orgānu kaišu, profilakse. Tās, tāpat kā muskatrieksts, jānēsā līdzi sarkana flaneļa maisiņā.


 

Līdzīgi raksti

  • loading...
  • Leave a Reply

    Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

    Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

    Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

    Close