Divi zodiaka zīmju pāri, kuri ir ļoti nesaderīgi – attiecības labāk neveidot!

Noskaidro, kuras zodiaka zīmes vispār nav saderīgas!

Auns un Vēzis

Auni un enerģiski un atrodas nemitīgos dinamikas meklējumos. Viņi ienīst bezdarbību, tādēļ dievina vienmēr būt aizņemti.

Vēži ir ļoti pesimistiski un ar ļoti labu iztēli. Šīs abas zodiaka zīmes var būt ļoti labi draugi, taču, ja viņi nolems pārcelt savu draudzību citā līmenī – nāksies dziļi vilties.

Vēzis ir pārlieku liels garastāvokļa cilvēks un diezgan pasīvs Auniem, kuriem nepieciešams līdzās kāds, kas spēs celt viņu gaisā un vienmēr būt gatavs kopīgiem piedzīvojumiem. Vēzim nepieciešams būt piezemētam, tādēļ viņus nomocīs partneris, kurš nemitīgi mudinās viņu par došanos ārā.

Ar laiku šīs viņu atšķirības nomocīs abus. Lai arī cik bēdīgi tas neizklausītos, taču Auns un Vēzis vienkārši nav radīti viens otram.

Mežāzis un Ūdensvīrs

Mežāži ir praktiski un nopietni. Viņi var bieži būt arī vīzdegunīgi un absolūti pesimistiski.

Ūdensvīri ir progresīvi un optimistiski. Viņiem patīk izpriecāties kopā ar draugiem, bet ļoti nepatīk trulas un garlaicīgas situācijas.

Ar laiku Ūdensvīriem vienkārši apniks Mežāžu iespringtais dzīvesveids, bet Mežāži uzskatīs, ka Ūdensvīri ir pārāk nenopietni un muļķīgi.

Abas šīs zodiaka zīmes vienkārši nespēj rast kompromisu, kā arī abas zīmes parasti neizrāda nekādu emocionālo pusi, tādēļ šo abu starpā būs ļoti grūti iedomāties konfliktus.

Lai gan šīs zīmes pārstāvjiem būs daudz argumentu, viņi tāpat nekad nespēs nonākt pie kopēja risinājuma. No sākuma varētu šķist, ka viņi ir ideāli viens otram, taču jau pavisam drīz viss sāks iet greizi.

 

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru