Domā, ko runā- zodiaka zīmju pārstāvji, kurus ir ļoti viegli aizskart

o-stubborn-child-facebook-1024x512

 

Protams, ka to, cik cilvēks ir jūtīgs, ietekmē ļoti daudz faktoru, un cilvēka zodiaka zīmes šajā konkrētajā skalā noteikti neatrodas pirmajā vietā, tomēr, neskatoties uz to, būtu interesanti uzzināt, ko par šo visu saka zvaigznes!

Ja neņem vērā citus faktorus, kas, protams, nav mazsvarīgi, cilvēka jūtīguma līmeni un to, cik ātri viņš ir spējīgs apvainoties, var noteikt arī pēc katra cilvēka zodiaka zīmes, tāpēc šoreiz esam apkopojuši zodiaka zīmes, ar kurām saskaroties Jums vajadzētu būt visnotaļ piesardzīgiem, vispirms noteikti divreiz pārdomājot to, ko šo zīmju pārstāvjiem grasāties teikt, jo viņi ir ļoti jūtīgi un līdz ar to arī viegli ievainojami, kā rezultātā viņi uz Jums var apvainoties ne pa jokam!

Šķir nākamo lapu, lai uzzinātu zodiaka zīmes, kuru pārstāvji visbiežāk mēdz apvainoties


 

Līdzīgi raksti

 • loading...
 • Nav komentāru

  Leave a Reply

  Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

  Pilnvērtīgai lapas darbībai tiek izmantotas sīkdatnes (cookies), kas glabājas uz tavas ierīces. Vairāk par sīkdatnēm

  Kas ir sīkdatnes? Sīkdatne ir neliels teksta fails, ko tīmekļa vietne saglabā jūsu datorā vai mobilajā ierīcē, kad jūs atverat vietni. Tā vietnei palīdz atcerēties jūsu pieteikumvārdu un/vai iestatījumus (piemēram, valodu, fontu izmēru u.c. attēlošanas iestatījumus), ar kādiem esat izvēlējies vietni skatīt, lai katru reizi jums tie nebūtu jānorāda no jauna.

  Close