Domas materializējas- uzzini, kā piesaistīt mīlestību un kļūt veiksmīgai

 

Domu enerģija

Viss, par ko mēs domājam, piepildās. Vai neesat pamanījušas, ka problēmas noved pie vēl lielākām problēmām, kas, savukārt, noved pie tā, ka mūsu dzīvē iestājas īsta “melnā josla”?!

Tas viss  notiek tāpēc, ka tad, kad mums nav pārliecības par sevi, kad mums ir slikts noskaņojums un mums zūd ticība pašām sev, mēs domājam tikai un vienīgi sliktas un negatīvas domas, kas pēc kāda laika arī piepildās.

Pieņemsim, ka tas nav uz visiem 100 %, taču lielākā daļā gadījumu tās nonāk reālajā pasaulē, kas arī ir viens no svarīgākajiem Visuma likumiem.

tumblr_n7d1zhrd791smcbm7o1_500

Tad, kad mūs piemeklē problēmas mīlestībā vai arī vientulība, mūsu domas sāk pasliktināties un kļūst “tumšas”. Mēs sākam domāt, ka neesam pietiekami skaistas, neesam mīlestības cienīgas, un tieši tas arī kļūst par pamata augsni visam negatīvajam mūsu prātos, kas pēkšņi pamostas un sāk valdīt pār mums un mūsu dzīvi, turklāt sievietēm tas ir divtik bīstami, jo mūsu organisms ir visnotaļ smalks mehānisms.

 

Lasi vēl: 5 iemesli, kāpēc mīlestību 20 gadu vecumā nevajadzētu uztvert nopietni

 

Kā ar domu palīdzību piesaistīt mīlestību

Domas vienmēr materializējas, un padarīt tās pozitīvas vajag uz pēc iespējas ilgāku laiku, nevis uz vienu mirkli. Situācija parasti kļūst nekontrolējama zema enerģijas līmeņa dēļ. Iemesli tam var būt daudzi, taču galvenie trīs ir:

nogurums;

stress;

slikts veselības stāvoklis un slimības.

exhausted

Ar enerģijas pieaugumu Jūs samazināt negatīvo domu parādīšanās risku, taču neatbrīvojieties no tā pilnībā. Mierīgā dzīves ritmā laba kopējā enerģētika ir spējīga darīt brīnumus. Lai paaugstinātu savu enerģijas līmeni, Jums ir nepieciešams:

 

nodarboties ar sportu vai arī, ja tam nav laika, vismaz pusstundu dienā veltīt pastaigai;

ievērot dienas režīmu;

ievērot pareizu uzturu;

neaizrauties ar alkoholu, cigaretēm un citiem kaitīgiem ieradumiem;

atpūsties;

atrast hobiju un veltīt tam pēc iespējas vairāk laika.

you-feel-pretty-good-about-yourself-you-feel-healthier-more-energized

Sāciet cienīt savu ķermeni, lai tas neliktu Jums ciest. Viss šajā dzīvē ir savstarpēji saistīts, nemēdz būt tā, ka vienā vietā viss ir slikti, bet citā labi – ja sāp ķermenis, tad sāp arī dvēsele.

Tad, kad Jūs uziesiet uz sevis uzlabošanas ceļa, Jūs visu redzēsiet daudz gaišākās krāsās, taču tas, protams, vēl nav viss. Kad enerģētiskais līdzsvars ir atjaunots, Jums ir pareizi jāapstrādā arī apziņa, un tajā Jums palīdzēs frāzes, kas pēc iespējas biežāk visas dienas garumā pie sevis ir jāatkārto. Tā Jūs savu sievietes ķermeni ieprogrammēsiet uz panākumiem ne tikai mīlestībā, bet arī karjerā un finansēs. Lūk, frāzes, kas Tev noteikti jāiegaumē:

 

es mīlu sevi, tāpēc arī citi mani mīl;

es esmu atvērta mīlestībai;

es pieņemu sevi tādu, kāda esmu, tāpēc arī visiem patīku;

ar katru dienu es kļūstu arvien labāka, skaistāka un pievilcīgāka;

neveiksmes mani nesalauzīs, jo es ticu veiksmei.

tumblr_mvps0la02h1rx8f0io1_500

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru