Dusmu horoskops: kuras zodiaka zīmes ir visvieglāk nokaitināmas?

Zodiaka zīmes sakārtotas secībā no visvieglāk nokaitināmās līdz vismierīgākajai. Izrādās, ka dažām zodiaka zīmēm dusmu savaldīšana prasa visai lielu piepūli!

1. vieta – AUNS Nav nekāds noslēpums, ka Auni ir visai kaislīgi cilvēki it visā, ko viņi dara – arī emociju izrādīšanā. Tas pats attiecas arī uz pozitīvām emocijām. Viss labais vai sliktais viņam ir sejā rakstīts.

2. vieta – LAUVA Viņš nav tas cilvēks, kas dusmas sevī turēs ilgi, tāpat viņam nav raksturīgi kaut ko sevī ilgi krāt. Pateiks visu, kā ir!

3. vieta – STRĒLNIEKS Neskatoties uz viņa pozitīvo dabu, Strēlnieks ir visai viegli nokaitināms, tomēr tik ātri dusmas viņš neizrādīs, kā, piemēram, Auns.

4. vieta – SKORPIONS Viņi ir populāri ar savu riebīgo raksturu. Jāatzīst, ka dusmās neeksplodēs uzreiz, tomēr, ja viņam tajā dienā būs slikts garastāvoklis, tad no viņa sagaidīsiet ne to vien!

5.vieta – DVĪŅI Viņi ir cilvēki, kuri spēj ne tikai runāt, bet arī klausīties, tomēr situācijā, kad būs nokaitināts, visas šis iemaņas strādās daudz veiklāk, lai ātrāk un veiksmīgāk spētu izdomāt kādu sarkastisku frāzi, ko pateikt pretī.

6. vieta – SVARI Kaut arī Svari nemīl strīdus un dod priekšroku harmonijai, viņš diezgan ilgi dusmas un citas sliktās emocijas tur sevī. Taču, kā zināms, visam ir mērs, un vienā brīdī tam visam ir jānāk uz āru.

Lasi arī: Dusmu horoskops: Kā katrai Zodiaka zīmei ar to cīnīties?

7. vietā – MEŽĀZIS Viņš prot arī sliktas ziņas pavēstīt saudzīgā veidā. Parasti dod priekšroku sportiskām aktivitātēm, lai kārtīgi izlādētos. Pēc dabas mēdz būt mierīgi cilvēki, tomēr pret stresu izturīgs viņš gan nav. Ja pārstrādājies, tad ir ļoti viegli nokaitināms.

8. vietā – VĒRSIS Šie cilvēki parasti nemeklē problēmas un strīdus, bet ir arī izņēmumi. Vairums Vēršu visu tur sevī, un pat dusmas neizrāda acumirklī.

9.vietā – VĒZIS Vēži nemīl strīdus tik ļoti, ka ir spējīgi visas dusmas un ciešanas paturēt sevī. Ļoti daudz gatavi upurēt  laimīgu attiecību un saticīgas ģimenes vārdā.

10. vietā – ŪDENSVĪRS Viņiem patiešām nav raksturīga jebkādu emociju izrādīšana uz āru – pat dusmu. Parasti visu mēdz pasniegt tā, lai pārējie saprastu, un, tai pat laikā, nevienu diži neaizvainot. Lai vai kā, visu mēģina uztvert ar nelielu humora devu.

11. vieta – JAUNAVA Jaunavas nudien nav tie cilvēki, kuri ilgi klusēs, ja viņus kaut kas neapmierinās, tomēr dusmas viņi gan spēj savaldīt, jo uzskata to par visai sliktu un nepievilcīgu lietu.

12. vieta – ZIVIS Visbeidzot – Zivtiņas! Mierīgas un empātiskas būtnes, kuras, tā vietā, lai sāktu ārdīties, labāk nobirdina pāris asaras.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru