Ekstrasenses Merilinas Kerro ieteikumi – kā izvairīties no nelaimes

Ekstrasense Merilina Kerro zina ceļu uz personīgās labklājības attīstīšanu.

Uz savas nelaimes pamata ir iespējams uzbūvēt laimi – vai ar mēģinājumu un kļūdu paņēmienu, pārvarot lielas grūtības, vai arī vieglā veidā. Merilina zina vieglāko ceļu, kā sasniegt labklājību.
Harmoniska esamība pašam ar sevi tiek veidots kā pamats, uz kura balstās katra cilvēka personīgā laime. Jebkurā dzīves situācijā vienmēr atcerieties, ka tieši jūs esat tas cilvēks, kas atrodas pie vadības grožiem. Merilinas Kerro ieteikumi spēs vadīt jūs pareizajā virzienā. Jūs iegūsiet orientieru, kas palīdzēs jums tikt galā ar visām grūtībām, pārvarēt grūtības un beidzot saukt sevi par laimīgu cilvēku.

Ceļš uz laimi

Saprotams, ka katram cilvēkam ceļš uz laimi atšķiras – tāpat, kā atšķiras katra cilvēka uzskati par laimi. Katram cilvēkam laime ir kaut kas personīgs, unikāls, vērtīgs un neatkārtojams. Nedrīkst sekot līdzi citu cilvēku veiksmei, tāpat, kā nedrīkst novērsties no sava likteņa ceļa. Labklājības un laimes ceļš sākas mums no iekšienes. Tieši tādēļ tik ļoti svarīgi ir ieklausīties savā iekšējā balsī un darīt tā, kā sirds saka priekšā, ņemot vērā pat vissīkākās Visuma sniegtās zīmes un padomus.
Kad runa ir par laimi, mēs iztēlojamies, ka mums itin viss ir – visi sapņi ņēma un piepildījās. Jā, tā tiešām ir – labklājības ir kas tāds, par ko sapņo teju katrs cilvēks, jo katrs vēlas, lai viņam dzīvē būtu viss nepieciešamais. Atliek vien atcerēties to, ko mēs cits citam novēlām svētkos – veiksmi, veselību, mīlestību, laimi, naudu. Tieši laime sevī ietver visas labās lietas, kuras vien var iedomāties. Tajā brīdi, kad mums ir viss, mēs kļūstam laimīgi.
Ir nepieciešams sevī ieklausīties. Atcerieties bērnību – tas, kas spēja jūs padarīt laimīgus tad, vairs nevar padarīt jūs laimīgus tagad. Tas ir tikai normāli, jo laime aug līdz ar mums un mūsu prasībām, uzskatiem, vēlmēm. Dzīvē nepieciešams nodarboties ar sev tīkamāko darbu, katru rītu sagaidīt ar smaidu, just tuvinieku atbalstu un būt pašiem sev. Nekad neskrieniet pakaļ cita cilvēka laimei – katram cilvēkam augstākie spēki ir izveidojuši savu ceļu.

Lai lasītu tālāk, šķir otru lapu!
Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru