Emociju horoskops; Kā tu izpaud savas emocijas?

emocijas

Emocijas var izpausties visdažādākajos veidos.

Ir pozitīvas un negatīvas emocijas, un katram tās izpaužas citādāk. Uzzini, kā Tu izrādi savas emocijas un, kāpēc tās rodas! Apraksts katrai zodiaka zīmei.

Auns

Strauja daba, mainīgs garastāvoklis, dažkārt emocionālas galējības. Neatkarīgs, impulsīvs, konkurējošs. Tev nepieciešams pašam būt pār sevi noteicējam, un var rasties konflikti ar tēvu, ja viņš būs pārlieku stingrs.

Vērsis

Emocionāli pastāvīgs, solīds, uzticams. Tev ir īpašnieciskas tieksmes, taču emocionāli Tu esi nobriedis un labi saproties ar vecākiem cilvēkiem.

Dvīņi

Tev ātri kļūst garlaicīgi, un iespējams, ka Tu bieži maini draugus. Tu lieliski kontrolē savas jūtas un proti tikt skaidrībā par savām emocijām. Tu saproties ar visiem.

Vēzis

Emocionāli instinktīvs un intuitīvs. Tu spēj sajust, ko jūt citi cilvēki, tāpēc Tevi viegli ietekmē viņu noskaņojumi. Nenovērtējama nozīme Tavā dzīvē ir attiecībām ar māti.

Lauva

Sirsnīgs, dāsns un mīlošs. Emocionāli dramatisks, ar tieksmi pārspīlēt savas jūtas. Vajadzība pēc atzinības nozīmē, ka Tu darbojies, lai izpatiktu citiem.

Jaunava

Emocionāli bikls, Tu paturi savas jūtas pie sevis. Savu mīlestību uz kādu Tu drīzāk izrādi, darot kaut ko viņa labā, nevis stāstot, ko jūti.

Svari

Emocionāli Tu esi bezrūpīgs un nesasprindzinājies. Tu ļoti labi māki iegūt un paturēt draugus. Ķildas Tevi dziļi satriec. Tev patīk, ja viss un visi ir skaisti.

Skorpions

Tavas emocijas ir ļoti dziļas un spēcīgas, taču Tu savas jūtas neizrādi, tāpēc citiem liecies tāds kā noslēpumains. Sargies kļūt greizsirdīgs un uztvert sevi pārāk nopietni.

Strēlnieks

Sirsnīgs un bezrūpīgs. Tu esi atklāts, godīgs un vaļsirdīgs attiecībā uz savām jūtām, tāpēc Tev ir grūti samierināties ar to, ka citi tādi nav. Tu neciet ierobežojumus.

Mežāzis

Tu emocionālā ziņā vari šķist vēss, taču tas ir tāpēc, ka cilvēku attiecību jautājumos Tava nostāja ir nobriedusi un nopietna. Tu lieliski saproties ar gados vecākiem cilvēkiem.

Ūdensvīrs

Savos uzskatos par cilvēku attiecībām Tu esi iecietīgs, plaši domājošs un bez aizspriedumiem, Tu lieliski spēj analizēt un risināt gan savas, gan citu problēmas. Visa pasaule ir ar Tevi draugos.

Zivis

Tu esi emocionāli ārkārtīgi jūtīgs, tas nozīmē, ka viegli sāpināms. Tu esi laipns, taktisks, mīkstsirdīgs un saprotošs. Ģimenes ķildas Tevi burtiski padara slimu.

*Raksta tapšanā izmantota Lory Reid grāmata „Zvaigžņu zīmes”

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

Pievienot komentāru