Ja tavās mājās ir apmeties nevēlams gars, tev noderēs šie 3 padomi!

6980906-ghost-hand

Garīgā tīrīšana, kvēpināšana un dūmošana?

Uzzini, kā šīs nodarbes ir saistītas ar garu izdzīšanu un kādas ir efektīvākās metodes, kā atbrīvoties no nevēlamies gariem un spokiem.

1.Tīrīšana.

Pirmkārt, pirms sāc strādāt ar garu, attīri vidi, kurā notiks šis rituāls. Daudzi uzskata, ka mājas “garīgajai tīrīšanai” būtu jānotiek vismaz vienreiz mēnesī. Šī tīrīšana var tikt paveikta dažādos veidos:

Apdūmošana – Dūmu attīrīšanas praktizēšana var tikt realizēta, dedzinot augus, galvenokārt jau ārstniecības augus. Tā ir sena amerikāņu – pamatiedzīvotāju – tradīcija, kas attīrīja gan emocionāli, gan garīgi, gan fiziski.

Lūgšanās – Lūgšanās, kas apvienota ar “apdūmošanu”, ir lielisks garīgās attīrīšanas veids, ja nevēlies būt kontaktā ar nevēlamiem gariem. Dievu, labo garu, eņģeļu vai brīvo garu piesaukšana palīdzēs padarīt māju “garīgi gaišu”.

Enerģijas apļa radīšana – Stāvēšana aplī, vairākiem cilvēkiem sadodoties rokās, skaitot garīgās mantras un lūgšanas, varētu šķist tāda sena pagānu padarīšana. Bet tā tomēr ir ļoti spēcīga, jo apvieno vairāku cilvēku enerģijas.

2.Komunikācija.

Nākamā fāze, atbrīvojoties no nevēlamiem gariem, ir komunicēšana ar tiem.

Lūgšana. Gluži vienkārši lūdz, lai gars dodas prom. Tādas frāzes kā “Šī nav tava vieta, ir pienācis laiks tev doties tālāk!” visbiežāk nostrādā. Protams, pēc saviem ieskatiem vari frāzes mainīt vai papildināt, piemēram, pasakot “Mēs vēlam tev to labāko, atrodot savas īstās mājas.”

Pavēlēšana. Ietiepīga, uzstājīga un konkrēta, ja lūgšana neiedarbojas, tu vienmēr vari pavēlēt. Neizjuzdami konkrētas pavēles, gari var nesteigties, pakavēties savās vecajās mājās ilgāku laiku. Turklāt, šādas, savā veidā par agresīvas pavēles, neļauj garam justies kā mājās, tādēļ tas izjūt lielāku “spiedienu” doties prom.

3.Aizliegšana.

Ja gars vai spoks, kas apmeties tavā mājā, neciena ne lūgumus ne pavēles, tev jāizmanto mazliet ekstrēmākas metodes. Aizliegšanas burvestības var tikt izmantotas, lai ar varu atbrīvotos no gariem. Bet pirms tam ir svarīgi komunicēt ar garu, lai vismaz palīdzētu tam virzīties uz gaismu, atbrīvošanos no posma, kas eksistē starp gaismu un fizisko pasauli.

Iesaki šo rakstu citiem!
loading...

COMMENTS

  • <cite class="fn">Aldonis Puskažociņš</cite>

    Spēj iztēloties? Pirmā iemaksa par labu auto jau šogad? Izsmalcināta rotaslieta
    mīļotajai sievietei, dāvanas tuviniekiem, traka Jaungada ballīte draugu lokā un
    nedēļas atvaļinājums kādā no slēpošanas kūrortiem? Tu arī to vari! Piepildi
    savus slēptākos sapņus. http://bit.ly/2fxj60V

Pievienot komentāru